Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>
Fotografowanie żaglowców podczas zlotu Baltic Sail Gdańsk 2011Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na fotograficzne warsztaty "W kierunku lepszych zdjęć - fotografowanie żaglowców podczas zlotu Baltic Sail Gdańsk 2011".

Nasi sąsiedzi Niemcy (10-06-2011 r.)
Nasi sąsiedzi NiemcyDo 28 sierpnia w Dworze Artusa w Toruniu można oglądać wystawę "Willy Brandt i Polska. Przezwyciężenie podziału Europy". Ekspozycja otwarta 9 czerwca 2011 roku upamiętnia 20. rocznicę podpisania traktatu o dobrym sąsiedztwie między Polską a Niemcami.

W kierunku lepszych zdjęć - warsztaty z portretu w Chynowie koło Warszawy25 i 26 czerwca w Chynowie koło Warszawy odbędą się warsztaty fotograficzne z fotografii portretu. Prowadzone będą przez Krzysztofa Niesporka – uznanego portrecistę i doświadczonego nauczyciela oraz Artura Nyka – fotografa reklamowego.

Konkurs fotograficzny Redakcja SwiatObrazu.pl oraz firma Kata zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Lekka rzecz...". Do wygrania niezwykle lekkie i niezbędne wyposażenie każdego fotografa: plecak, torba i kabura na sprzęt fotograficzny.

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Konkurs towarzyszył wystawie Street Art 3D organizowanej w gdańskim Centrum Handlowym Osowa. Zwycięskie zdjęcie wykonała Pani Mariola Golińska, a głosowały na nie 202 osoby.

Epson i Transformers 3 Roadshow w 6 miastach PolskiPolska premiera filmu Transformers 3: Dark of the Moon dopiero 1 lipca br., ale już w najbliższy weekend rusza Wielka ciężarówka Transformersów m.in. z ukrytym studiem fotograficznym EPSON odwiedzi 6 miast:

Apple Aperture - praktyczne warsztaty w WarszawieSwiatObrazu.pl zaprasza na warsztaty z obsługi programu Apple Aperture, które odbędą się 18 czerwca w Warszawie. Szkolenie pomoże nauczyć się porządkować zbiory fotografii, przyśpieszyć pracę związaną z obróbką, a przede wszystkim odkryć możliwości plików RAW.

Dziewięciu chłopców wybrało się w podróż po Bobrku, robotniczej dzielnicy Bytomia. Efektem ich przygody jest niezwykła wystawa fotograficzna „Opowiem Ci o moim Bobrku,” którą można oglądać w Agorze Bytom od 27 maja.

Wystawa Już w sobotę 4 czerwca 2011 r. w Domu Mody Drukarnia w Bydgoszczy zostanie otwarta wyjątkowa wystawa trójwymiarowych zdjęć National Geographic. Z tej okazji odbędzie się spotkanie autorskie z Wojciechem Franusem, autorem zdjęć.

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl przygotowała zestawienie najlepszych fotografii reklamowych, w którym poza prezentacją zdjęć przybliżone zostały również sylwetki ich twórców.

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog