Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>
Z Baltic Wood do światowej stolicy mody!W tym sezonie nastała moda na pełną deskę. Firma Baltic Wood™, zainspirowana najnowszymi trendami, zachęca udziału w konkursie „Wygraj weekend w światowej stolicy mody!”.

Słoneczna karta z podróży ; nowy konkurs Kolei MazowieckichJuż w poniedziałek – 11 lipca – rusza konkurs Kolei Mazowieckich na najlepsze zdjęcie/kolaż zdjęć/film audiowizualny z podróży pociągiem „Słonecznym” obrazujący hasło „Słoneczna kartka z podróży”. W Konkursie przyznane zostaną nagrody tygodnia, miesiąca i wakacji.

Z Fiedlerem na Madagaskar (06-07-2011 r.)
Od 9 lipca do 11 września 2011 r. w Muzeum Podróżników w Toruniu oglądać można wystawę zdjęć z wyprawy na Madagaskar polskiego podróżnika, przyrodnika i pisarza Arkadego Fidlera.

Ostatnie dni zgłaszania zdjęć do II edycji konkursu Tylko do 13 lipca, do godziny 23.59 można zgłaszać fotografie do organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl oraz Fujifilm konkursu fotograficznego "W ruchu".

Uchwyć wakacyjne chwile w kadrze obiektywuNiezależnie od tego, gdzie spędzamy nasze urlopowe chwile, zawsze warto mieć przy sobie aparat fotograficzny. A nuż obok nas wydarzy się coś niesamowitego, niewiarygodnego, co warto uchwycić w kadrze?

Serwis ZarabiajNaFotografii.pl został uruchomiony w listopadzie 2010 roku. Innowacyjna platforma, umożliwiająca fotografom udostępnianie oraz sprzedaż swoich zdjęć, cieszy się rosnącym zainteresowaniem.

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Konkurs towarzyszył wystawie Street Art 3D organizowanej w Galerii Gniezno. Zwycięskie zdjęcie wykonała Pani Teresa Kweizer, a głosowało na nie 85 osób.

Coaching fotograficzny (27-06-2011 r.)
Coaching fotograficznyRedakcja serwisu SwiatObrazu.pl zaprasza na wyjątkowe szkolenia - Coaching fotograficzny. Jest to doskonała okazja, by szkolić się w wybranym temacie indywidualnie z trenerem lub w bardzo małej grupie.

Polsko-norweskie warsztaty fotograficzne. ZgłoszeniaStowarzyszenie Willa Decjusza (Kraków) i Galeria STYLO (Oslo) zapraszają fotografików z Polski i Norwegii do udziału w warsztatach fotograficznych w ramach projektu „Piksel. Polsko-norweska platforma fotograficzna”.

Wystawa Centrum Handlowe Krokus w Krakowie na dwa tygodnie stanie się ośrodkiem miłośników świata, podróży i trójwymiaru. A wszystko to dzięki wyjątkowej wystawie zdjęć National Geographic Polska.

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog