Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Ostatnie dni nadsyłania zdjęć do Konkursu Tylko do 31 sierpnia można nadsyłać prace na konkurs fotograficzny Wodne skojarzenia. Na laureatów czekają nagrody pieniężne: zwycięzca otrzyma 2000 zł, za zajęcie II miejsca przewidziana jest nagroda 1500 zł, za zajęcie III miejsca - 1000 zł.

Wystawa „Świat w 3D” w KatowicachW ostatni weekend wakacji, w sobotę, 27 sierpnia 2011 r. w Centrum Handlowym 3Stawy w Katowicach zostanie otwarta wyjątkowa wystawa trójwymiarowych zdjęć National Geographic.

Natalia Lesz - kariera po 30stce - czy to miłość czy upływ czasu jej tak służy?Natalia Lesz piosenkarka i aktorka, która w polskim show biznesie zadebiutowała kilka lat temu właśnie promuje swoją druga płytę. Na początku czerwca jej fani mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć najnowszy singiel "That girl".

Edyta Herbuś nowoczesna i retro.Edyta Herbuś swoja przygodę z mediami zaczęła dzięki talentowi tanecznemu. W tańcu towarzyskim osiągnęła wiele. Kiedy stała się rozpoznawalna zaczęła szukać czegoś więcej.

Katarzyna Figura - nowy image na festiwalowe tourne aktorki?Ze srebrnym ekranem związana jest od początku swojej kariery. Katarzyna Figura od lat jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych aktorek współczesnego kina.

Natasza Urbańska - tańcząca z czasem. Seksowna i romantyczna.Potrafi śpiewać, tańczyć, gra w filmach, robi karierę w kraju i próbuje swoich sił za oceanem, jest zapraszana do wielu projektów artystycznych, także tych promujących miasta.

Epson zaprasza na VIII Uliczną Bitwę FotograficznąW sobotę 20 sierpnia 2011 r. o 20:00, na żywo, pod gołym niebem, na skwerze przy Zamku Piastowskim odbędzie się w Gliwicach VIII Uliczna Bitwa Fotograficzna –

E-book Poznaj swoją lustrzankę - praktyczny przewodnikSerwis SwiatObrazu.pl przygotował praktyczny przewodnik w formie e-booka "Poznaj swoją lustrzankę". Przewodnik w formacie pdf gromadzi wiedzę teoretyczną i praktyczną, której opanowanie pozwoli każdemu fotografowi zbliżyć się do ideału prezentowania zdjęć.

Minął czwarty miesiąc konkursu, w którym zawodowi fotografowie sprzedają swoje zdjęcia za pośrednictwem platformy ZarabiajNaFotografii.pl. Organizatorem przedsięwzięcia jest internetowe laboratorium fotograficzne Vertis.pl.

Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop LightroomRedakcja SwiatObrazu.pl przygotowała film szkoleniowy "Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop Lightroom". Celem filmu jest przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej, aby drukowanie zdjęć było przyjemnością, a odbitki zyskały nowy blask.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog