Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Zrozumieć RAW - rewolucyjny e-kursW idealnym świecie każde zdjęcie byłoby doskonałe, tak jednak nie jest. Dzięki udziałowi w kursie "Zrozumieć RAW" będziesz mógł swobodnie wpływać na te elementy fotografii, na których zależało Ci najbardziej, gdy naciskałeś spust migawki.

Toruń w obiektywie bliźniakówTowarzystwo Miast Partnerskich Torunia zaprasza na otwarcie poplenerowej wystawy "Toruń w Bliźniaczym Obiektywie". Wernisaż odbędzie się 30 września 2011 roku o godzinie 18.00 w Dworze Mieszczańskim. Prace można podziwiać do 29 października br.

Uwaga!Konkurs fotograficzny Któż z nas nie zna szczególnie urokliwych zakątków rodzinnej okolicy? Teraz jest szansa, aby podzielić się nimi, pokazać je na wystawie fotograficznej i zdobyć nagrodę!

Bezprzewodowy wydruk fotografii - Epson PX730WD i PX830FWDEpson Stylus Photo PX730WD i PX830WD to dwa najnowsze wielofunkcyjne urządzenia atramentowe (skanowanie, kopiowanie, drukowanie – PX730WD i dodatkowo faxowanie – PX830WD) z głowicami Epson Micro Piezo™.

Zgłoś zdjęcie do konkursu i odbierz kupon z 40% rabatem na odbitkiSwiatObrazu.pl oraz empikfoto.pl mają przyjemność zaprosić do udziału w nowym, wyjątkowym konkursie fotograficznym, zatytułowanym "Pocztówki z wakacji".

Zdjęcia Lotniska Chopina nagrodzone w prestiżowym konkursieCykl zdjęć Lotniska Chopina oglądanego z perspektywy lotu ptaka został nagrodzony na prestiżowym międzynarodowym konkursie fotograficznym International Photography Awards. Wkrótce będzie je można obejrzeć na wystawie w terminalu lotniska.

Wrześniowa rekrutacja w Warszawskiej Szkole Fotografii24 września br. odbędą się egzaminy do WSFoto. To ostatnia w tym roku szansa, by kształcić się pod okiem m.in. takich artystów jak: Marian Schmidt, Wojciech Prażmowski, Witold Krassowski, Tadeusz Rolke, Paweł Żak, Tomasz Drzewiński, Lorne Liesenfeld.

W serwisie SwiatObrazu.pl możesz znaleźć artykuły z tysiącami fotografii autorstwa mistrzów obiektywu. Czas spędzony na ich studiowaniu na pewno zaowocuje. Zobacz najlepsze fotografie świata i sprawdź swoją wiedzę - weź udział w quizie "Kto zrobił to zdjęcie".

Program Witajcie u siebie! powstał z myślą o Seniorach. Jeśli Łazienki Królewskie są Wam bliskie, jeśli łączą Was z nimi wspomnienia, bądź odwrotnie, jeśli chcielibyście je dopiero poznać i przeżyć w nich ciekawą, twórczą przygodę, zapraszamy!

Wystawa „Świat w 3D” w ŁodziJuż niebawem Pasaż Łódzki na dwa tygodnie stanie się ośrodkiem miłośników świata, podróży i trójwymiaru. A wszystko to dzięki wyjątkowej wystawie zdjęć National Geographic Polska, którą obejrzało już ponad 70 000 osób w Polsce.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog