Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 | > | >>
Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na warsztaty przygotowania fotografii do druku. Szkolenie odbędzie się 5 października w Krakowie, przeznaczone jest dla osób początkujących w dziedzinie DTP, dla fotografów i ludzi zajmujących się projektowaniem graficznym.

500 zdjęć z wakacyjnego wyjazdu, których nikt potem nie ma siły oglądać? Odkąd nastała era aparatów cyfrowych jest tak coraz częściej. I choć chcielibyśmy mieć jak najwięcej pamiątek z letnich szaleństw, najwyższy czas oswoić się z trudną sztuką wyboru.

Redakcja SwiatObrazu.pl, będąc patronem Rybnickich Prezentacji Filmu Niezależnego "RePeFeNe 2010", zaprasza na wyjątkowe warsztaty "Filmowanie lustrzanką" w Rybniku 24 września 2010 r.

Serwis SwiatObrazu.pl, wraz z profesjonalną firmą zajmującą się produkcją sesji fotograficznych Photoproduction, zaprasza na praktyczne warsztaty dla fotografów i asystentów "Zaawansowane techniki zdjęciowe", które odbędą się 3 października 2010 r.

Serwis SwiatObrazu.pl, wraz z profesjonalną firmą zajmującą się produkcją sesji fotograficznych Photoproduction, zaprasza na praktyczne warsztaty dla fotografów i asystentów Zaawansowane techniki zdjęciowe, które odbędą się 3 października 2010 r..

Serwis SwiatObrazu.pl, wraz z profesjonalną firmą zajmującą się produkcją sesji fotograficznych Photoproduction, zaprasza na praktyczne warsztaty dla fotografów i asystentów Zaawansowane techniki zdjęciowe, które odbędą się 3 października 2010 r.

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na dwudniowe intensywne warsztaty fotograficzne w Warszawie, odbywające się pod hasłem "Poznaj swoją lustrzankę – dla wtajemniczonych, praktyczne warsztaty w Warszawie".

Uczestniczki: kobiety w wieku co najmniej 18 lat, o zacięciu artystycznym, z własnym wyobrażeniem erotyki. Jurorki: Maria Peszek, Monika Mrozowska, Karina Kleszczewska, Monika Lisiecka, Katarzyna Widmańska. Temat: Erotyzm świata w oczach kobiet.

Serwis SwiatObrazu.pl przygotował specjalną płytę zawierającą wzory umów, pism i dokumentów dla fotografów. Ponadto, dla posiadaczy płyty serwis uruchomił obszar zawierający aktualne informacje dotyczące dokumentów i pism.

SwiatObrazu.pl zaprasza na zupełnie nowe intensywne warsztaty pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych dla fotografów i filmowców, które pomogą radykalnie podnieść skuteczność internetowej promocji.

<< | < | 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog