Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 | > | >>
Casio Exilim na Photokina 2010Targi Photokina „World of Imaging” 2010 rozpoczynają się dopiero jutro, jednak już dzisiaj, podczas konferencji prasowej, firma Casio zaprezentowała nowe modele aparatów, które będzie można oglądać przez cały czas trwania imprezy.

Uchwycić wyjątkowe chwile, zyskać uznanie osoby fotografowanej, zachwycić widza – to tylko niektóre zadania fotografii portretowej. Światło, kompozycja, tło oraz punkt widzenia to te aspekty portretu, których nauczą się uczestnicy warsztatów.

W trakcie warsztatów portretowania, organizowanych przez serwis SwiatObrazu.pl na Zamku w Mosznej oraz w Pałacu w Oborach, uczestnicy będą pracować ze sprzętem oświetleniowym firmy Fomei.

W specjalnym serwisie przeznaczonym dla posiadaczy płyty Wzory pism i umów dla fotografów, w którym znajdują się aktualizacje, nowe komentarz oraz nowe dokumenty, pojawił się poradnik Marketing i promocja dla fotografów autorstwa Romualda Gabrysza.

Do dyspozycji uczestników szkolenia Zaawansowane techniki zdjęciowe - warsztaty praktyczne dla fotografów i asystentów, oddany zostanie najwyższej klasy sprzęt fotograficzny.

Shock w Warszawie (14-09-2010 r.)
Shock w WarszawieJuż 23 września po raz pierwszy w tej części Europy odbędzie się impreza z cyklu Shock The World. Podczas polskiej edycji tego wydarzenia pierwszy raz w jego historii obok popularnych G-Shocków pojawią się ekstremalne aparaty z serii G1.

Plebiscyt na okładkę 2011Która okładka najbardziej się Państwu podoba? DIPOL jak co roku prezentuje cztery projekty okładki katalogu. Okładka Katalogu na 2011 rok będzie się wiązać z temat instalacji teletechnicznych i DVB-T.

Namierzyć samolot (10-09-2010 r.)
Potrafią godzinami wyczekiwać, aż na niebie pojawi się ich cel. Wtedy celują w stronę maszyny i naciskają spust… migawki aparatu fotograficznego. W ten sposób planespotterzy, bo o nich mowa, łączą pasję fotografowania i fascynację samolotami.

Sesje zdjęciowe nieruchomości w Metrohouse & PartnerzyNieodłącznym elementem każdej oferty sprzedaży nieruchomości jest dokumentacja zdjęciowa. Dziś jednak nie wystarczy po prostu zrobić zdjęcia. Klienci agencji nieruchomości wymagają profesjonalnych sesji.

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na praktyczne warsztaty fotograficzne „Studio fotograficzne od A do Z”. Warsztaty mają na celu zapoznanie uczestników z fotografią w środowisku zdjęciowym, którego parametry są ściśle kontrolowane.

<< | < | 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog