Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Konkurs Tylko do 31 października można zgłaszać zdjęcia na konkurs fotograficzny "Polak po pracy". Na laureatów czekają nagrody w postaci: laptopa, książek, filmów szkoleniowych. Zobacz najwyżej ocenione fotografie konkursowe.

Jubileuszowe FILM VIDEO FOTO 2012 - po raz piętnasty!Już 29 marca 2012 r. rozpocznie się jubileuszowa, 15. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - FILM VIDEO FOTO w Łodzi. Najwięksi światowi producenci zaprezentują swoje premiery produktowe w nowym obiekcie targowym.

Warszawska Szkoła Fotografii zaprasza na ostatni w tym roku termin egzaminów wstępnych na 2 i 3 letnie zaoczne studium fotografii artystycznej i zawodowej, roczne wieczorowe i dzienne studium fotografii artystycznej i zawodowej.

Kolejna okładka Forbesa ze zdjęciami Żelazna StudioŻelazna Studio jest autorem zdjęć do kolejnej już okładki magazynu Forbes – tym razem wydania październikowego. W numerze znalazły się fotografie Federica Amoudru, prezesa zarządu BNP Paribas Bank Polska oraz Bogusława Kotta, prezesa Banku Millennium.

EasyPen M610X - bo rozmiar ma znaczenieOfertę tabletów graficznych marki Genius zasilił EasyPen M610X. Jest to odświeżona wersja modelu EasyPen M610. Cechuje go rozdzielczość równa 4000 LPI i 1024 poziomy czułości na nacisk. Powinno to przełożyć się na komfortowe pisanie, rysowanie i szkicowanie.

Wystawa „Świat w 3D” w GdańskuCentrum Handlowe Osowa, w dniach od 8 do 23 października, stanie się ośrodkiem miłośników świata, podróży i trójwymiaru. A wszystko to dzięki wyjątkowej wystawie zdjęć National Geographic Polska, którą obejrzało już ponad 80 000 osób w Polsce.

KYE Systems stawia na WĘC PRTajwański koncern KYE Systems Corp., właściciel marek Genius i AGAMA oraz jeden z największych producentów OEM na świecie, nawiązał współpracę z, powstałą w sierpniu br., agencją WĘC Public Relations.

Stawką jest rodzinna sesja zdjęciowa w Nowym Jorku!Już tylko do 10 października br. można przesyłać zdjęcia w wielkim konkursie fotograficznym „Portrety rodzinne” marki Hotpoint. Wspaniałe nagrody czekają!

Puszcza, zdjęcia z lotu ptaka i młodzieżowy miszmaszW piątkowy wieczór ul. Fabryczna ożyła tłumem ludzi i urzekającymi fotografiami, prezentowanymi na ogrodzeniu przed budynkiem Zespołu Szkół Społecznych STO. Ruszyła kolejna, siódma już edycja „Galerii na płocie”, tym razem prezentowana w trzech odsłonach.

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl przygotowała zestawienie najlepszych fotografii sportowych, w którym poza prezentacją zdjęć przybliżone zostały również sylwetki ich twórców.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog