Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 | > | >>
SwiatObrazu.pl wraz z firmą charter.pl organizują wyjątkowe przedsięwzięcie fotograficzno-żeglarskie. Miłośników fotografii, żeglarstwa, malowniczych miejsc, niezwykłych przygód, dobrej zabawy zapraszają na rejs przez trzy kraje – Słowenię, Chorwację, Włochy.

Wystawa fotografii Julii Margaret Cameron do końca listopada w WarszawieJeszcze do końca listopada w Warszawie oglądać można wystawę "Idylls of the King. Cameron’s Vision of Camelot" XIX wiecznej fotografki brytyjskiej Julii Margaret Cameron.

Fotografia biznesowa jako element budujący wizerunek firmy i osóbŚwiadomość fotografii biznesowej w Polsce rośnie z roku na rok. Jeszcze do niedawna profesjonalne fotografie prezesów oraz menadżerów wysokiego szczebla było zarezerwowane, w większości, dla dużych korporacji..

Redakcja SwiatObrazu.pl przygotowała wyjątkową promocję dla swoich czytelników. Każdy, kto kupi cztery z przygotowanych przez redakcję filmów szkoleniowych, otrzyma 30% rabatu na całość zakupu.

Polska Lokomotywa nad TamiząRuszył właśnie projekt „Lokomotywa”. Jest to twór wyobraźni dwóch młodych, kreatywnych kobiet z grupy Akademia Pstryk / Click Academy, Marty Kotlarskiej oraz Olgi Glazik.

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl przygotowała film szkoleniowy, którego tematem jest poprawianie zdjęć przy użyciu prostych i niedrogich narzędzi. Każdy z nas ma przecież w swojej kolekcji fotografie, które uważa za bardzo ważne, ale którym "coś dolega".

Firma Websmarty, dostawca systemów zdalnej webpersonalizacji, zbadała preferencje zakupowe miłośników fotografii. We wrześniu i październiku br. najlepiej sprzedającymi się aparatami są modele należące do marek Fuji, Nikon oraz Canon.

Dni otwarte w Galerii SwiatAktu.plDokładnie rok temu, 28 października 2009 roku w polskiej sieci internetowej pojawiło się miejsce wyjątkowe i elitarne – działalność rozpoczęła galeria SwiatAktu.pl.

Kieszonkowe 14 megapikseliKompakty EX-S200 i EX-Z800 - trafiły już na sklepowe półki. Oba modele wyposażone są w 14,1-megapikselowe, stabilizowane matryce CCD o wielkości 1/2.3 cala i maksymalnej czułości ISO 3200. Oba zaopatrzono także w obiektywy z 4-krotnym zoomem optycznym.

BenQ C1450 pierwszy aparat z HDR zasilany z baterii AATechnologia HDR (szeroka skala tonalna)zawsze perfekcyjnie naświetlone zdjęcia,automatyczne obracanie obrazu w wyświetlaczu LCD,pomocne funkcje,intuicyjne menu ekranowe,zapis filmów i zdjęć w rozdzielczości 720p.Zasilanie 2 baterie AA.

<< | < | 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog