Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 | > | >>
Cudowna dzikość natury (06-12-2010 r.)
Cudowna dzikość naturyNiedostępne miejsca, niezwykłe krajobrazy, dzikie zwierzęta - wszystko to zobaczyć można podczas Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury w Toruniu między 7-12 grudnia 2010 r.

Konkurs Kobieca magia ŚwiątŚwięta Bożego Narodzenia przywodzą na myśl ciepło domowego ogniska i radość dzielenia czasu z najbliższymi. Ludzie, miejsca, zapachy, kolory – wszystko to sprawia, że Święta są wyjątkowym czasem w roku. Te magiczne chwile mają kobiecego ducha.

Warsztaty ABC fotografii w WSFotoRozpoczął się nabór na dwumiesięczne warsztaty z podstaw fotografii w Warszawskiej Szkole Fotografii. Zajęcia są propozycją dla wszystkich miłośników fotografii, którzy są na początku swojej przygody z tą dziedziną sztuki.

Przygotowany przez serwis SwiatObrazu.pl film szkoleniowy "Zachwycające fotografie w technice HDRI dla początkujących" pozwoli zdobyć solidne postawy do rozpoczęcia pracy przy wykorzystaniu techniki HDRI.

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na praktyczne warsztaty fotograficzne "W kierunku lepszych zdjęć - trudne warunki oświetleniowe". Warsztaty odbędą się 8 stycznia 2011 roku w Kopalni Soli w Bochni.

SwiatObrazu.pl 18 grudnia 2010 roku zaprasza na warsztaty fotografii rodzinnej. Szkolenie kierowane jest do wszystkich posiadaczy aparatów fotograficznych chcących robić zdjęcia lepszej jakości.

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na warsztaty fotografii rodzinnej. Szkolenie odbędzie się 19 grudnia w Warszawie i kierowane jest do wszystkich posiadaczy aparatów fotograficznych chcących podnieść jakość wykonywanych zdjęć.

Niezwykła wystawa i happening magazynu Pleasure w RENOMIE!Od 22 listopada w domu handlowym RENOMA można oglądać wystawę fotografii, będących komentarzem do świata zwierząt. Ekspozycji przygotowanej przez interaktywny magazyn Pleasure towarzyszy niecodzienne wydarzenie.

Serwis SwiatObrazu.pl ogłasza nowy konkurs fotograficzny, tym razem na wesoło, którego temat brzmi: "Strzelając śmiechem". Celem konkursu jest uświadomienie uczestnikom i widzom, że śmiejąc się mogą być szczęśliwsi.

Fotografia na zamówienie-nowa agencja fotograficzna SwiatObrazu.plWiodący internetowy serwis fotograficzny www.SwiatObrazu.pl uruchomił nową agencję fotograficzną. Usługę wprowadzono z myślą o firmach potrzebujących fotografii na wysokim poziomie.

<< | < | 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog