Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 | > | >>
Tik-tak, tik-tak…Za chwilę skończy się stary rok. Bez znaczenia, czy będziesz go żegnał na balu, na stoku narciarskim, czy w centrum miasta, warto utrwalić ostatnie sekundy AD 2010 na zdjęciu.

Magia świąt w obiektywieFirma Casio przygotowała konkurs dla wszystkich, którzy znają sekrety magii świąt Bożego Narodzenia i potrafią je uwiecznić na fotografii. Jedno z takich nastrojowych zdjęć zostanie nagrodzone aparatem Casio Exilim EX-Z330.

Przełam rutynę i w tym roku zamiast zestawu kosmetyków dla niej i skarpet dla niego, przygotuj naprawdę wyjątkowe upominki dla swoich bliskich. Radzimy, jak z wykorzystaniem fotografii przygotować niebanalny, niedrogi i niepowtarzalny prezent świąteczny.

Konkurs Fotograficzny Dilmah rozstrzygniętyUczestnicy nadesłali 3 119 portretów fotograficznych, spośród których Jury wybrało trzy najlepsze prace. Ich autorami są: Piotr Biegaj, Silvana Oczkowska oraz Paweł Stelmach.

Cały świat w aparacie (21-12-2010 r.)
Cały świat w aparacieTuż przed świętami do sprzedaży trafił aparat Casio Exilim H20G. Najnowszy model japońskiej firmy to pierwszy na świecie kompakt, który za sprawą wbudowanego modułu Hybrid-GPS może śledzić pozycję użytkownika wewnątrz budynków, a nawet pod ziemią.

Photogenica - nowy gracz na rynku fotografii microstock.Nowy bank zdjęć oferuje ponad 10 mln fotografii oraz grafik z Polski i ze Świata na jednej stronie WWW, co wysuwa go na wiodącą pozycję wśród obecnych w Polsce agencji typu microstock.

Getac M230 w ekspedycji poznawania zaginionych cywilizacji - piramidy w SudanieDo pomocy w poznawania odległych miejsc na świecie wkracza najnowsza technologia. Dzięki temu siedząc w fotelu można oglądać odległe miejsca często niedostępne i niebezpieczne.

Poleć artykuł i... poleć na weekend do Lizbony to nowy, wyjątkowy konkurs-zabawa, którego zwycięzcy z osobami towarzyszącymi spędzą weekend w Lizbonie.

Podaruj prezent z Casio (07-12-2010 r.)
Podaruj prezent z CasioFirma Casio przygotowała konkurs, dzięki któremu każdy może poczuć się jak Św. Mikołaj i to bez konieczności przeciskania się przez wąskie kominy. Nagrodami w tej świątecznej zabawie są dwa stylowe aparaty Casio Exilim EX-S200 w dowolnej kolorystyce.

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na wyjątkowe warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Marcin Jamkowski - dziennikarz, podróżnik, filmowiec, fotograf, były redaktor naczelny "National Geographic Polska".

<< | < | 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog