Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 | > | >>
Street Art 3D w Zabrzu (25-01-2011 r.)
Street Art 3D w Zabrzu3 lutego 2011 r. w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu zostanie otwarta bezpłatna wystawa trójwymiarowej sztuki ulicy. Zaprezentuje ona 7 prac autorstwa Manferda Stadera. Wystawie towarzyszyć będzie konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”.

Historia niejednej kobietyDo 31 stycznia 2011 r. w hotelu Filmar w Toruniu można oglądać wystawę "Historia jednej kobiety?". Bohaterką 28 fotografii jest Grażyna Rucińska, torunianka walcząca o godność kobiet chorych na raka.

Bezpłatny wykład z Włodzimierzem Pniewskim w Warszawskiej Szkole FotografiiJuż w najbliższą sobotę, tj. 22 stycznia o godz. 19.30 w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14) odbędzie się spotkanie z wybitnym fotografem humanistycznym Włodzimierzem Pniewskim. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

15 stycznia 2011 r. rozpoczął się konkurs fotograficzny związany z wystawą malarstwa trójwymiarowego prezentowanego w CH Rondo. Wśród nagród: 500 zł na zakupy oraz zaproszenie VIP na zawody żużlowe i spotkanie z Tomaszem Gapińskim. www.facebook.com/streetart3d

Akademia Pstryk z Lokomotywą w londyńskiej galeriiW dniach 10-15 stycznia 2011 r. w Menier Gallery w Londynie odbywa się wystawa fotografii otworkowej. Artyści: Marta Kotlarska i Anna Udowicka oraz kurator Olga Glazik z Akademii Pstryk, współpracowali z grupą młodych Polaków mieszkających w Londynie.

Serwis SwiatObrazu.pl przygotował cykl filmów szkoleniowych z dziedziny fotografii. Cykl zawiera dwanaście filmów, których autorami są zawodowi fotografowie i cenieni trenerzy.

SwiatObrazu.pl zaprasza na cykl intensywnych warsztatów fotograficznych „Fotografowanie produktów”. Szkolenie kierowane jest do osób, które zainteresowane są fotografowaniem produktów np. na potrzeby aukcji internetowych.

"Zapanuj nad swoim sprzętem" i otrzymuj fotografie dokładnie oddające Twoje zamierzenia, to główne założenie nowego cyklu wyjątkowych warsztatów fotograficznych przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl.

Serwis SwiatObrazu.pl co rok wybiera najlepsze produkty na rynku fotografii przyznając im prestiżowe nagrody – statuetki Złotych Fotonów. Spośród wyróżnionych przez redakcję produktów, użytkownicy sprzętu wybiorą zwycięzców.

Ma 33 lata, pochodzi z Bytomia i uchodzi za jednego z najlepszych fotografów ślubnych na świecie. W galerii sztuki Agory Bytom można oglądać jego wyjątkowe fotografie ślubne. W środę uroczysty wernisaż tej wystawy.

<< | < | 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog