Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 | > | >>
Żeglarska majówka w Chorwacji z fotografią to kolejne przedsięwzięcie fotograficzno-żeglarskie, które SwiatObrazu.pl organizuje wraz z firmą charter.pl dla szystkich miłośników fotografii, żeglarstwa, niezwykłych przygód i dobrej zabawy.

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl zaprasza do udziału w wielkim teście drukarek fotograficznych HP Photosmart Ink Advanatge eAIO. Test przeprowadzony będzie na fotografiach nadesłanych przez czytelników serwisu.

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl zaprasza na fotograficzne warsztaty makrofotografii, które odbywać się będą podczas tegorocznej 32. edycji Targów Roślin Ozdobnych i Architektury Ogrodów FLOWERTARG w Katowicach.

Od 7 do 20 lutego br., na terenie PH Bielany, będzie można zobaczyć kolejną już ekologiczną wystawę. „Kwiaty zamiast śmieci” to przedsięwzięcie Fundacji Ekologicznej Arka, w które PH Bielany postanowił się włączyć.

W styczniu 2011 roku liczba unikalnych Czytelników SwiatObrazu.pl przekroczyła 300 000. Internauci odwiedzili w tym miesiącu strony serwisu 500 000 razy, czytając ponad 2 200 000 stron.

Od ponad dwóch lat lustrzanki cyfrowe jako kamery podbijają świat i serca użytkowników aparatów. O tym, jak sukcesywnie stworzyć i puścić w eter swoją video-twórczość piszemy poniżej.

Nowe oblicze szkockiej whisky Dewar’sPerfekcyjne kształty, kuszące kolory i rewolucyjny styl. To wszystko łączą w sobie nowe szaty szkockiej whisky Dewar’s. Podczas, gdy w butelkach nadal zamknięty jest ten sam znakomity blend szkockich whisky, nowy design podkreśla kunszt i mistrzostwo marki.

Oszczędne zdjęcia (28-01-2011 r.)
Zrobiłeś dziesiątki świątecznych i sylwestrowych fotografii, ale boisz się kosztów ich wywołania? Gdy wszystko wokół drożeje, nie musisz wcale zrezygnować z uzupełniania domowego albumu.

Niezwykły fotoreportaż, prezentujący z pozoru zwykły proces - Marek Locher pokazuje, jak można znaleźć sztukę w budowie centrum handlowego - Agory Bytom. Zdjęcia śląskiego artysty można teraz oglądać w tamtejszej galerii sztuki.

Odkryj magię fotografii z Akademią Prawdziwego Piękna DoveJuż 12 lutego br., w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, odbędą się kolejne warsztaty Akademii Prawdziwego Piękna Dove. Zajęcia poprowadzi znana fotograf Lidia Popiel..

<< | < | 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog