Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>
Street Art 3D w Łodzi (28-03-2011 r.)
Street Art 3D w ŁodziJuż w środę, 30 marca 2011 r. w centrum handlowym Pasaż Łódzki otwarta zostanie bezpłatna wystawa trójwymiarowej sztuki ulicy. Od piątku do środy (1 – 6 kwietnia), niemiecki malarz Manfred Stader stworzy na żywo obraz przedstawiający basen rekreacyjny.

Konkurs Fotoblog Roku 2011 - wybór Czytelników pierwszej miesięcznej edycjiZakończył się pierwszy etap organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl konkursu Fotoblog Roku 2011. W ciągu miesiąca zgłoszonych do niego zostało 290 fotoblogów, a strony konkursowe odwiedzono ponad sto tysięcy razy.

Warsztaty Cyfrowa Kreacja Obrazu na targach w ŁodziSerwis SwiatObrazu.pl zaprasza na ogólnopolskie warsztaty fotograficzne i produkcji wideo CYFROWA KREACJA OBRAZU, które odbędą się podczas tegorocznych targów Film Video Foto w Łodzi.

Techniki HDRI - warsztaty fotograficzne we Wrocławiu27 marca we Wrocławiu odbędą się fotograficzne warsztaty "Techniki HDRI". Uczestnicy warsztatów na zakończenie otrzymają film szkoleniowy "Zachwycające zdjęcia w technice HDRI dla zaawansowanych".

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego dla Zabrzan – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” – towarzyszącego wystawie Street Art 3D w CH Platan. Zwycięskie zdjęcie wykonał Pan Krzysztof Komandera, a głosowało na nie 618 osób.

Ekstremalny weekend w obiektywieW najbliższy weekend rusza nowy sezon BMX w Polsce. 19 marca podczas NINTENDO BMX DAY 2011 warszawski skatepark Jutrzenka będzie miejscem prawdziwego święta dla każdego pasjonata zainteresowanego rowerowymi wyczynami.

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl nieustannie pracuje nad poszerzeniem i poprawą jakości swojej oferty. Od marca br. portfolio usług oferowanych przez serwis powiększyło się o funkcję wywoływania zdjęć online.

Oko w oko - spotkania czytelników serwisu SwiatObrazu.plSerwis SwiatObrazu.pl zaprasza na spotkania fotograficzne prowadzone przez Małgorzatę Pióro, Zygmunta Nováka i Marcina Woźniaka. Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymają film szkoleniowy dla fotografów pt. "Uratuj swoje zdjęcia".

Bank zdjęć Photogenica zadziwia swą dynamiką rozwoju: właśnie rozpoczął kilkumiesięczny maraton dodawania do swojej oferty on-line co tydzień 50 000 nowych zdjęć.

MamaProjekt - fotograficzna aktywizacja kobietMamaProjekt to galeria fotografii stworzona na www.dziecisawazne.pl i skierowana do mam, fotografujących swoje dzieci. W projekcie mogą wziąć udział zarówno kobiety, które fotografią zajmują się zawodowo, jak i te, dla których jest ona amatorską przygodą.

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog