Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | > | >>
BenQ DV-S21 - kamera full HD dla filmujących nocąfilmowanie w jakości 1080p Full HD, funkcje: Infrared Night Vision (filmowanie w podczerwieni, Motion Detection (właczanie po wygryciu ruchu),5 Mpix sensor,

Artyści do dzieła! (15-04-2011 r.)
Kolejni, po zeszłorocznym zwycięzcy, Maksie Cieślaku, polscy twórcy przed szansą wygrania następnej edycji prestiżowego konkursu artystycznego Henkel Art.Award.

Sony wypuszcza na rynek kolejną nowość. Cyber-shot HX7 ma sprostać wymaganiom każdego amatora fotografii. Aparat ma zastąpić starszy model, DSC-HX5, który cieszy się w Internecie bardzo dobrą opinią.

Warsztaty Cyfrowa Kreacja Obrazu już za dwa dni w ŁodziJuż za dwa dni, na targach w Łodzi odbędą się ogólnopolskie warsztaty fotograficzne i produkcji wideo CYFROWA KREACJA OBRAZU. Do współpracy zaproszeni są eksperci firm Samsung, Eizo, Epson, Corel, Fomei oraz Sony.

Fotoblog Roku 2011 - wybór zwycięzcy miesięcznej edycjiJuż 15 kwietnia zostanie wyłoniony drugi laureat miesięcznej edycji konkursu Fotoblog roku 2011 organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl. Na stronie organizatora można zobaczyć fotoblogi wyróżnione przez redakcję.

Fotylki, czyli zabawy ze zdjęciami dla najmłodszychZapraszamy na wielkanocną sesję zdjęciową dla dzieci! Specjalnie dla Was wymyślamy Fotylki - kolorowe i lotne jak motylki, ale nie ulotne jak chwila! Odkryj nasz pomysł na unikatowe wydarzenie – sesję zdjęciową dla dzieci, połączoną z zabawą i stylizacją.

Firma Vertis.pl, twórca usługi ZarabiajNaFotografii.pl, organizuje konkurs dla profesjonalnych fotografów. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody, tym voucher o wartości 6 000 zł.

BenQ E1480 - 14 Mpix z 5. krotnym zoomem optycznym14 Mpix szerokokątny zoom optyczny.Technologia HDR II – zawsze perfekcyjnie naświetlone zdjęcia,automatyczne obracanie obrazu na wyświetlaczu LCD,funkcje Smart Scene Detection,

Przepis na zdjęcie: sushi - warsztaty fotografii kulinarnejSerwis SwiatObrazu.pl przygotował wyjątkowe warsztaty fotografii kulinarnej "Przepis na zdjęcie". Warsztaty obejmują kurs robienia sushi oraz kurs fotograficzny.

3 dni do spotkania Czytelników SwiatObrazu.pl Oko w oko w KatowicachJuż tylko trzy dni pozostały do spotkania organizowanego dla swoich Czytelników przez serwis SwiatObrazu.pl w Katowicach. Spotkanie "Oko w oko" odbędzie się już 1 kwietnia.

<< | < | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog