Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>
Zbliża się sezon ślubów i wesel, który jest wyjątkowym okresem w życiu par młodych. Często cała rodzina przyjeżdża w jedno miejsce z różnych stron Polski, a nawet i świata, nie ma lepszych pamiątek z takich uroczystości niż wspólne fotografie.

Przez prawie pół wieku leżały w archiwach, a o ich istnieniu wiedzieli nieliczni. Fotografie przedstawiające zdobycie przez Polonię Bytom Pucharu Ameryki w 1965 roku - bo o nich mowa - można oglądać w Agorze Bytom.

Już w sobotę Artur Nyk poprowadzi warsztaty o fotobloguWarsztaty zatytułowane "Fotoblog, czyli jak prezentować swoje zdjęcia w Internecie?" prowadzone przez Artura Nyka odbędą się w ramach tegorocznego Fotofestiwalu w Łodzi.

ŚWIAT W 3D - Pierwsza trójwymiarowa wystawa National Geographic w PolsceMiesięcznik National Geographic Polska i Apsys Polska zapraszają na wyjątkową wystawę Świat w 3D. Wystawa prezentuje około 30 trójwymiarowych fotografii z najdalszych zakątków świata.

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego dla mieszkańców Łodzi – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Konkurs towarzyszył wystawie Street Art 3D organizowanej w Pasażu Łódzkim.

Zostanie przyznana Nagroda publiczności w konkursie Serwis SwiatObrazu.pl, organizator konkursu "Street Photo - Twoja fotografia uliczna", ogłasza, że zostanie przyznana Nagroda publiczności w konkursie. Nagrodami - również dla głosujących - są filmy szkoleniowe dla fotografów.

Już za dwa dni Techniki HDRI - praktyczne warsztaty w WarszawieJuż 30 kwietnia w Warszawie odbędą się praktyczne warsztaty Techniki HDRI. Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie zdjęć o wysokiej rozpiętości tonalnej (HDRI) oraz ich obróbkę.

Na majówkę do Torunia (28-04-2011 r.)
Na majówkę do ToruniaSpecjalny serwis internetowy z informacjami o tym, co ciekawego dzieje się w Toruniu w długi, majowy weekend uruchomił Ośrodek Informacji Turystycznej. OIT zaprasza także na weekendowe zwiedzanie miasta pod opieką przewodnika. Oczywiście za darmo.

Podsumowanie wygranych przetargów w branży reklamowejwww.targetmarketing.pl we współpracy z www.pressinfo.pl przygotował raport podsumowujący rozstrzygnięcia przetargów w branży reklamowej opublikowanych w pierwszym kwartale 2011 roku.

Złote Fotony 2010 przyznane!Już po raz piąty zostały przyznane Złote Fotony - prestiżowe nagrody dla produktów z rynku sprzętu fotograficznego i wideo. Na zwycięskie produkty z dziesięciu kategorii Czytelnicy SwiatObrazu.pl oddali ponad 15 tysięcy głosów.

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog