Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Zostań naszym fanem na Facebooku i zdobądź serię e-bookówDla swoich wszystkich nowych fanów na Facebooku serwis SwiatObrazu.pl przygotował niepowtarzalny prezent - wyjątkową serię e-booków "Fotografia na świecie".

Żubr na płocie i w autobusieDzika natura puszczy w całej okazałości objawiła się w autobusach Komunalnego Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Białymstoku. W ramach kolejnej odsłony akcji “Doznanie na żądanie” autobusami podróżują prace podlaskiego fotografika, Krzysztofa Onikijuka,

Zapraszamy na wystawę fotografii Magiczne zakątki PolskiJuż niebawem, bo pod koniec października, w pięciu miastach w Polsce - Chorzowie, Głogowie, Rybniku, Lublinie oraz Łodzi będziemy mogli obejrzeć niezwykle inspirujące, odkrywające wiele tajemniczych miejsc, wystawy fotograficzne.

28 lipca bieżącego roku, ruszył konkurs organizowany przez czołowe serwisy internetowe SwiatObrazu.pl i podatki.biz. Zadaniem uczestników jest zgłoszenie zdjęć – ukazujących Polaków w czasie wolnym od pracy. Fundatorem nagród dla najlepszych jest firma SFERIS.

Z KOMETĄ w egzotyczną podróżJuż od najbliższej soboty, 22 października na terenie Centrum Handlowego KOMETA otwarta zostanie wystawa fotografii z egzotycznej wycieczki w rejony południowej Azji, Agnieszki Kołodziejskiej (jednej z czołowych prezenterek radia Zet).

Rewolucyjne rozwiązania EnergizerSpecjaliści firmy Energizer stworzyli akumulatorki nowej generacji, które są wydajniejsze, mają większą liczbę cykli ładowania, a do tego dłużej utrzymują ładunek. Portfolio producenta powiększyło się także o ładowarkę Energizer Intelligent.

Wyjątkowy poradnik: Jak fotografować produkty na AllegroSerwis internetowy SwiatObrazu.pl, we współpracy z firmą Nikon, ma przyjemność zaprosić na nowy cykl artykułów, którego tematem jest specyfika fotografii przedmiotu.

Morski Toruń na fotografiiArchiwalne i współczesne zdjęcia Torunia, prezentujące historię związków miasta z morzem można oglądać na wystawie "Od Torunia do Bałtyku 1920 – 2011" na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego.

Zobacz zdjęcie miesiąca w Galerii SwiatObrazu.pl - wrzesień 2011Na prawdziwą wartość fotografii składają się nie tylko walory techniczne, ale także treść, emocje i historia, którą opowiada. Zapraszamy do oglądania zwycięskich prac w konkursie "Zdjęcie miesiąca w Galerii SwiatObrazu.pl - wrzesień 2011".

WSFoto rekrutuje na drugi rok14 października br. WSFoto zaprasza na rekrutacje na II rok zaocznego studium fotografii artystycznej i zawodowej. Indywidualne rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w godz. 12.00 – 20.00. Więcej informacji na www.wsfoto.art.pl

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog