Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Zaawansowany cyfrak Samsunga
data: 31.05.2005 / Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Zaawansowany cyfrak SamsungaWe wrześniu koreański koncern wprowadzi do sprzedaży aparat cyfrowy Digimax Pro815, wyposażony w obiektyw z aż 15-krotnym zoomem.

Aktywność firmy Samsung rozszerza się na kolejne obszary rynku.

Digimax Pro815 to szansa na rozszerzenie oferty Samsunga na wyższe niż do tej pory segmenty rynku fotografii cyfrowej. Wyposażony w 8-megapikselową matrycę model Pro815 zapowiada się bowiem niezwykle interesująco. Oprócz imponującego zoomu uwagę zwraca bogaty zestaw programów tematycznych, jak i możliwość w pełni manualnej kontroli nad aparatem. Urządzenie posiada duży, aż 3,5-calowy wyświetlacz, dane zapisuje na kartach Compact Flash. Aparat Samsunga wyposażono też możliwość rejestracji filmów AVI, w rozdzielczości do 640x480 pikseli i z prędkością do 25 klatek na sekundę. Dodatkowym atutem ma być wydajna bateria litowo-jonowa o pojemności 1900mAh.

Gabaryty aparatu to 132 x 87 x 53 mm, waga (bez baterii) – 850 g. Biorąc pod uwagę możliwości urządzenia, przewidywana cena (około 1000 euro) wydaje się niewygórowana. Wciąż niejasna pozostaje jednak kwestia stabilizacji obrazu: Samsung zapowiada rozwiązanie elektroniczne, co może oznaczać, że poradzi sobie ono tylko z niskimi rozdzielczościami.

Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
02-678 Warszawa
ul. Szturmowa 2
Infolonia 0801 801 881
http://www.samsung.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog