Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


LightScribe rozwija skrzydła
data: 31.05.2005 / Hewlett-Packard

LightScribe rozwija skrzydłaHewlett-Packard zyskał dla technologii LightScribe poparcie kilkunastu nowych firm, w tym kluczowych producentów nagrywarek CD i DVD.

Firma podpisała aż 17 nowych umów licencyjnych. Wśród licencjobiorców znalazły się tak ważne dla rynku nagrywarek firmy jak Pioneer czy Panasonic. Może to sprawić, że LightScribe zyska nowe udziały w rynku. Na razie rozwiązanie to nie cieszy się dużą popularnością - od stycznia, kiedy to pierwsze nagrywarki LightScribe pojawiły się na rynku, sprzedano 2,5 mln sztuk napędów tego typu. Problemem dla rozwoju LightScribe jest niewielka oferta rynkowa – zarówno samych nagrywarek, jak i odpowiedniego oprogramowania i nośników.

Technologia LightScribe umożliwia estetyczne opisywanie dysków. Po nagraniu płytki można ją odwrócić na drugą stronę, a laser “wypali” na wierzchniej stronie nośnika przygotowane przez użytkownika napisy lub nieskomplikowaną grafikę.

Hewlett-Packard
http://welcome.hp.com/country/pl/pl/
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog