Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Mały Pentax z dużym zoomem
data: 16.05.2005 / 4d media relations

Mały Pentax z dużym zoomemPentax SVi to kompaktowy aparat cyfrowy, który do europejskich sklepów trafi w czerwcu.

Nowy model pokazuje, że Pentax nie podąża ślepo za coraz powszechniejszym trendem mamienia kupujących możliwie największą rozdzielczością matrycy. Sensor w modelu SVi pozwala na wykonywanie maksymalnie 5-megapikselowych zdjęć, aparat posiada za to obiektyw z aż 5-krotnym zoomem. Solidne wrażenie sprawia wykonana z aluminium obudowa, z tyłu której umieszczono 1,8-calowy wyświetlacz. Pentax SVi pozwala na zapis udźwiękowionych filmów o długości ograniczonej tylko pojemnością karty, niestety ich rozdzielczość to zaledwie 320 x 240 pikseli. Źródłem zasilania jest bateria litowo-jonowa (ładowana w aparacie), zdjęcia zapisywane są na kartach SD. Transmisja danych do komputera odbywa się za pośrednictwem portu USB 2.0. Wymiary aparatu to 91,5 x 56 x 28 mm, waga (bez baterii) - 150 g. Cena wyniesie 350 euro.

4d media relations

4d media relations
ul. Łobzowska 52/6
30-038 Kraków
tel. 012) 623 74 42
fax: (012) 623 74 32
http://www.4press.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog