Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Wakacyjny Olympus
data: 13.05.2005 / 4d media relations

Wakacyjny OlympusMju 800 to nowy aparat cyfrowy firmy Olympus. Do europejskich sklepów trafi w lipcu.

Aparat posiada charakterystyczną dla linii mju efektowną, metalową obudowę, która chroni też urządzenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Model Olympus Mju 800 wyposażono w 8-megapikselową matrycę, obiektyw z zoomem 3x i duży, 2,5-calowy wyświetlacz. Aparat potrafi wykonywać zdjęcia seryjne z szybkością 4 klatek na sekundę, możliwa jest też rejestracja filmów w rozdzielczości VGA (niestety ich długość jest ograniczona do zaledwie 15 sekund). Zastosowany nośnik danych to karty xD-Picture, ale aparat posiada też 19MB wbudowanej pamięci. Amatorom z pewnością spodoba się innowacyjna funkcja „przewodnika”, który udziela wskazówek z jakich opcji należy w danym momencie skorzystać dla uzyskania optymalnych efektów.

Olympus dostarczany będzie wraz z akumulatorkiem, który można ładować w aparacie. Gabaryty modelu Mju 800 to 103 x 58 x 33mm, waga (bez baterii) wynosi 182 g. Cena aparatu to 500 euro. Dostępne będą wersje w kolorze srebrnym i granatowym.

4d media relations

4d media relations
ul. Łobzowska 52/6
30-038 Kraków
tel. 012) 623 74 42
fax: (012) 623 74 32
http://www.4press.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog