Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Epson Discproducer - połączenie robota i drukarki fotograficznej
data: 28.11.2011 / Epson

Epson Discproducer - połączenie robota i drukarki fotograficznejDo 30 listopada br. do każdego kupionego urządzenia Epson Discproducer (modele: PP-50, PP-100, PP-100N, PP100N Security i PP-100AP) użytkownik dostaje gratis 300 krążków JVC CD-R WaterShield White i dodatkowy komplet atramentów.

Więcej informacji o promocji: www.epson.pl/promocja

Epson Discproducer to rodzina w pełni zautomatyzowanych duplikatorów dysków umożliwiających jednoczesne kopiowanie i nadruk kolorowy na dyskach CD/DVD. Discproducer jest połączeniem doświadczenia firmy Epson w zakresie projektowania i produkcji robotów przemysłowych i 6. kolorowych, fotograficznych drukarek atramentowych z głowicami Micro Piezo.
Jednorazowo wyprodukować można do 100 dysków z wodoodpornym, pełnokolorowym nadrukiem. Funkcje nagrywania i drukowania można rozdzielić. Cały proces odbywa się całkowicie automatycznie z szybkością do 15 krążków DVD o pełnej pojemności 3,8GB na godzinę. Sam nadruk na krążku wykonany może być z szybkością 60 płyt na godzinę.

Listopad 2011 – Połączenie wieloletniego doświadczenia firmy Epson w zakresie projektowania i wytwarzania precyzyjnych robotów przemysłowych oraz najwyższej jakości drukarek atramentowych z głowicami Micro Piezo™ zaowocowało stworzeniem rodziny całkowicie automatycznych, kompaktowych (370x465x324mm) urządzeń do kopiowania i drukowania płyt CD/DVD. Dostępna w Polsce rodzina urządzeń składa się z 5 modeli: Discproducer PP-50, PP-100, PP-100N, PP100N Security i PP-100AP.

W pełni zautomatyzowany duplikator dysków Epson Discproducer umożliwia jednoczesne kopiowanie i drukowanie na płytach CD/DVD lub rozdzielenie tych funkcji – tylko wydruk lub tylko kopia. Urządzenie wyposażone jest w trzy podajniki o pojemności 50 płyt każdy co pozwala na pełną automatyzację zadań kopiowania. Jednorazowo można wyprodukować 100 płyt CD/DVD. Zastosowanie 6-kolorowej technologii Micro Piezo™ (rozdzielczość 1.440 dpi), połączonej z wodoodpornymi płytami do nadruku atramentowego, Disvcproducer pozwala uzyskać intensywne kolorystycznie, realistyczne nadruki na płytach CD/DVD, które są wodoodporne. Urządzenie charakteryzuje się najmniejszymi wymiarami w swojej klasie - szerokość nie przekracza 40 cm, a płaska obudowa umożliwia ustawienie dwóch urządzeń jedno na drugim, co pozwala oszczędzać cenną powierzchnię. Ponadto górna powierzchnia obudowy może być wykorzystana jako dodatkowe, podręczne miejsce do składowania płyt CD/DVD i pojemników z atramentem. Jego zwarta konstrukcja umieszczona w pyłoodpornej obudowie oraz ograniczona do minimum liczba ruchomych części gwarantuje precyzyjne działanie, doskonałą niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.

Poszczególne modele różnią się szybkością nagrywania – mają jeden lub dwa napędy CD/DVD, możliwością pracy w sieci czy dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa. Wszystkie urządzenia dostarczane są z intuicyjnym oprogramowaniem sterującym całym procesem oraz umożliwiającym łatwe zaprojektowanie i przygotowanie nadruku.

Cena i promocyjne dodatki
Sugerowane ceny detaliczne urządzeń zaczynają się od 10.000 zł (z VAT). Standardowy komplet atramentów kosztuje poniżej 1.070 zł (z VAT) i wystarcza przeciętnie na wykonanie 1.000 krążków z pełnokolorowym zadrukiem całej powierzchni.
Do 30 listopada br. do każdego kupionego urządzenia Epson Discproducer (modele: PP-55, PP-100, PP-100N, PP100N Security i PP-100AP) użytkownik otrzymuje gratis 300 krążków JVC CD-R WaterShield White i dodatkowy komplet atramentów.

Więcej informacji o promocji: www.epson.pl/promocja

Informacje o firmie Epson
Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.
Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo¬¬balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

Wizja środowiskowa 2050 - http://eco.epson.com

Epson Europe
Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

Dodatkowych informacji udzielają:

Epson Europe BV
Oddział w Polsce

Dorota Wódka-Kot
tel. (22) 375 75 16
e-mail: dorota.kot@epson.pl
Internet: www.epson.pl

Obsługa Prasowa i PR:
INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa
komórka: 501 772 619 zbigniew.blewonski@indalo.plEpson

Epson
Bokserska 66
02-690 Warszawa
tel. 22 375 75 16
http://www.epson.pl

INDALO Public Relations
http://www.indalo.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog