Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Serowa feta w Koronie!
data: 17.11.2011 / Centrum Handlowe Korona

Serowa feta w Koronie!„Powiedz: SER!” – to tytuł najbliższego eventu w CH Korona we Wrocławiu (19.11.2011 r.), który odbędzie się na zakończenie tegorocznego cyklu „Godziny dla Rodziny”.

Odnosząc się również do oryginalnego pochodzenia tego słynnego hasła (Say: cheese!”) listopadowa feta dotyczyć będzie nie tylko sera, ale także fotografii. Na finał rodzinnego cyklu przygotowano między innymi warsztaty fotograficzne, degustacje serowych przysmaków i atrakcyjne promocje.

Już 19 listopada zapraszamy wszystkich na wyjątkowe wydarzenie w CH Korona. W ramach cyklu „Godziny dla Rodziny” odbędzie się event „Powiedz: SER!”. Tym razem tematami przewodnimi będą ser i fotografia. Oprócz warsztatów z profesjonalnym fotografem na uczestników eventu czekać będą porady dietetyczne, degustacje, konkursy oraz liczne promocje.

Jednym z głównych punktów programu będą warsztaty fotograficzne. Najmłodsi będą mogli zgłębić tajniki robienia zdjęć pod czujnym okiem profesjonalnego fotografa. Maluchy wcielą się w różne postaci podczas sesji fotograficznych, organizowanych w zabawnych sceneriach i strojach. Dodatkową atrakcją będzie konkurs na najszerszy uśmiech, co gwarantuje wyjątkowo radosną atmosferę.
Fotografia to nie jedyny temat, którym będziemy się tego dnia zajmować. Wszyscy seromaniacy będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji dietetyka. – Postaram się podsunąć uczestnikom eventu kilka trików, dzięki którym przygotują zdrowe i smaczne przekąski – mówi Kornelia Dziubacka ze strony dietetyk-trener.pl. – Staną się one z pewnością rozsądną alternatywą dla chipsów i czekoladek – dodaje. Podczas eventu odbędą się również liczne zabawy i konkursy dla dzieci związane z serem i zdrowym żywieniem.

Z okazji nadchodzącego eventu stali partnerzy cyklu przygotują moc atrakcji dla najmłodszych. Jak zwykle dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach plastycznych związanych z serem i myszkami z księgarnią Pociąg do Bajeczki. Dzięki mysim uszom i pomalowanym twarzom dzieci wcielą się w największych fanów sera. Z kolei Klub Rozwoju Dziecka Nasz Świat zapewni dzieciom ciekawe zabawy ruchowe i taneczne, a animatorzy z portalu Czas Dzieci zorganizują atrakcyjne konkursy z nagrodami.

W ramach listopadowego eventu „Powiedz SER!” specjalne atrakcje przygotowały także sklepy i kawiarnie. CoffeeHeaven zaprasza wszystkich na degustację aromatycznej kawy oraz pokazy latte art – sztuki malowania wzorków na spienionym mleku. Krakowski Kredens zaprezentuje natomiast różne gatunki sera, w których będzie można rozsmakować się podczas degustacji. Tego dnia w CH Korona będzie można zrobić również tańsze zakupy.

Wydarzenie „Powiedz SER!” odbędzie się w sobotę, 19. listopada 2011 roku w godzinach 12:00-15:00, w Centrum Handlowym Korona przy ulicy Krzywoustego 126 we Wrocławiu.
SERdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie www.CHKorona.pl

HARMONOGRAM EVENTU „Powiedz SER!”
12.00-12.30
Nasz Świat: taniec
12.30-12.50
Fotograf: zabawa
12.50-13.10
Konkurs: SEROWE słowa
13.10-13.25
Czas Dzieci: konkurs
13.25-13.55
Dietetyk: zabawa/konkurs na seromaniaka
13.55-14.10
Czas Dzieci: konkurs
14.10-14.30
Fotograf: zabawa/konkurs na najszerszy uśmiech
14.30-15.00
Nasz Świat: zabawa

Przez cały czas:
Pociąg do Bajeczki: animacje, mysie makijaże
Fotograf: sesje fotograficzne w strojach
Krakowski Kredens: degustacja serów
CoffeeHeaven: degustacja kaw
Pizza Hut: degustacja przysmaków


Centrum Handlowe Korona

Centrum Handlowe Korona
ul. Krzywoustego 126
Wrocław
tel.: 71 350-13-00
fax: 71 350-13-01
http://www.centrum-korona.pl

Highlite PR
http://www.highlite.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog