Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


FOTOmemory - w to musisz zagrać!
data: 16.11.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

FOTOmemory - w to musisz zagrać!Pamiętacie czasy swojego dzieciństwa, kiedy z wypiekami na twarzy siadaliście przed grą planszową i w ferworze zabawy zapominaliście o całym świecie? Serwis SwiatObrazu.pl przygotował nową grę, wzorowaną na klasycznej formule - FOTOmemory.

Wiele z dawnych gier przeżywa swoją drugą młodość dzięki przeniesieniu ich do świata wirtualnego. Dziś w ulubione planszówki możecie zagrać siedząc przed monitorem komputera. Przygotowaliśmy dla Was FOTOmemory (http://www.swiatobrazu.pl:8080/)- "fotograficzną wersję" jednej z gier z Waszego dzieciństwa, popularnego Memory.

Gra polega na znalezieniu jak największej ilości par wśród zakrytych, identycznych kart. To znakomita zabawa, łącząca rozrywkę z nauką. FOTOmemory (http://www.swiatobrazu.pl:8080/)pozwoli Ci nie tylko w przyjemny sposób spędzić czas, ale też pomoże ćwiczyć pamięć i koncentrację uwagi, a przy tym wszystkim zgłębiać wiedzę w dziedzinie fotografii.

Dołącz do gry! Wybierz przeciwnika, z którym chcesz zagrać, odkrywaj karty, ćwicz swoją pamięć i koncentrację oraz poznawaj fotografie mistrzów! Zagraj w FOTOmemory!(http://www.swiatobrazu.pl:8080/)

Zasady gry

Przed Tobą znajduje się 20 identycznych, zakrytych kart. Z ich drugiej, niewidocznej dla Ciebie strony, znajdują się fotografie autorstwa mistrzów obiektywu, z których każda występuje dwukrotnie. Jest ich zatem łącznie 10 par. Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej ilości par fotografii. Poprzez kliknięcie odkrywasz dwie wybrane karty, starając się trafić na parę takich samych. Jeśli się to nie uda, karty automatycznie odwrócą się z powrotem i kolejny ruch
będzie należał do Twojego przeciwnika (lub ponownie do Ciebie, jeżeli grasz sam). Jeśli natomiast uda się dobrać 2 identyczne fotografie, zyskujesz punkt i wykonujesz kolejny ruch. Staraj się zapamiętywać fotografie, które zobaczysz (zarówno jeśli nie uda Ci się trafić pary, jak i gdy karty odkrywa Twój przeciwnik). Gra toczy się do momentu odnalezienia wszystkich par fotografii, czyli do momentu, aż wszystkie karty zostaną odwrócone. Wygrywa ten, kto znajdzie największą ilość par.

Jeśli chcesz, możesz także porozmawiać ze swoim przeciwnikiem, dzięki uwzględnionej w grze opcji czatu. Wystarczy, że wpiszesz swoją wypowiedź w puste okienko na dole strony i klikniesz "Wyślij", a Twój przeciwnik odbierze wiadomość od Ciebie.

W oknie po prawej stronie możesz przy okazji gry przeczytać notkę o Autorze fotografii i znaleźć link do poświęconego mu artykułu.

Zagraj w FOTOmemory! (http://www.swiatobrazu.pl:8080/)


ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog