Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


50 rat na 50 urodziny Saturna
data: 03.11.2011 / Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

50 rat na 50 urodziny SaturnaZ okazji 50-lecia obecności w Europie, z początkiem listopada ruszyła nowa kampania sieci Saturn. Klienci będą mogli m.in. rozłożyć spłatę należności na 50 nieoprocentowanych rat. Działania promocyjne będą prowadzone do końca roku.

Celem sieci jest nie tylko prezentacja specjalnych ofert przygotowanych z okazji jubileuszu (takich jak np. 50 rat 0%), ale przede wszystkim odświeżenie wizerunku marki Saturn.

Kampania w dość przewrotny sposób nawiązuje do kontrowersyjnego i znakomicie rozpoznawalnego sloganu „żer dla skner”. Jej motywem przewodnim są młodzi, atrakcyjni ludzie o pożądliwym, niemal namiętnym stosunku do nowych technologii oferowanych przez sieć marketów Saturn. Grupą docelową są głównie młodzi mieszkańcy dużych miast.

Po raz pierwszy komunikacja Saturna wykorzystuje zarówno motywy wizerunkowe jak i wizerunkowo-produktowe, dotyczące np. 50 rat 0% będących całkowitą nowością na rynku polskim. Media-mix obejmuje spoty telewizyjne 30 i 15-sekundowe (TVN, TVN 24, TVP, Polsat), radiowe (PR3, ZET, RMF FM, Eska, Eska Rock, Tok FM), gazetki promocyjne, outdoor, Internet oraz materiały POS. Billboardy wizerunkowe, w tym również backlighty, będą przez cały listopad uzupełnieniem innych działań.

Kampania została opracowana przez polski oddział agencji Young&Rubicam, która zajęła się również produkcją spotów telewizyjnych, radiowych oraz sesją fotograficzną. Przygotowaniem materiałów drukowanych (outdoor, gazetki) zajmuje się wewnętrzna agencja holdingu - Redblue z siedzibą w Monachium.

Szczegółowa oferta produktowa znajduje się w gazetkach Saturna dystrybuowanych wśród Klientów oraz na stronie internetowej www.saturnpolska.com.

„Obserwujemy zmieniające się trendy i postawy konsumenckie. Bycie „sknerą” zaczyna być powodem do dumy, jest kojarzone z umiejętnością mądrego kupowania. Dlatego trochę prowokujemy i zachęcamy do „smakowania” nowych technologii w najlepszych cenach”. – mówi Daria Perzyna, Marketing Manager sieci Saturn.


Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
http://www.media-saturn.com
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog