Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Zostań naszym fanem na Facebooku i zdobądź serię e-booków
data: 31.10.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Zostań naszym fanem na Facebooku i zdobądź serię e-bookówDla swoich wszystkich nowych fanów na Facebooku serwis SwiatObrazu.pl przygotował niepowtarzalny prezent - wyjątkową serię e-booków "Fotografia na świecie".

Polub facebookowy profil SwiatObrazu.pl (http://www.facebook.com/swiatobrazu), a otrzymasz serię e-booków "Fotografia na świecie". Publikacja ta stanowi zestawienie najlepszych fotografii, w którym poza prezentacją zdjęć zostały przybliżone sylwetki ich twórców. Te niezwykłe 3 tomy zabiorą Cię w podróż po aż 33 krajach, wśród których znajdują się Albania, Argentyna, Belgia, Białoruś, Brazylia, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Islandia, Kuba, Litwa, Łotwa, Estonia, Luksemburg, Meksyk, Norwegia, Nowa Zelandia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, USA, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Aby otrzymać trzy tomy e-booka "Fotografia na świecie", należy zostać fanem SwiatObrazu.pl - wejść na nasz profil (http://www.facebook.com/swiatobrazu) i klinąć "Lubię to", a następnie przesłać swoje ID na adres facebook@swiatobrazu.pl. W ciągu 24 godzin w dni robocze otrzymacie dane dostępowe do e-booka.

Jeśli nie wiesz jakie jest Twoje ID, możesz to w łatwy sposób sprawdzić. W tym celu zaloguj się na swój profil na Facebooku. Nakieruj kursor myszy na nazwę swojego profilu, znajdującą się w górnej części strony, po prawej stronie. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Kopiuj adres odnośnika". Następnie w edytorze tekstowym zastosuj opcję "Wklej". Ciąg cyfr, które znajdują się po symbolu "id=" to właśnie Twoje ID.

Akcję zakończymy 31 grudnia 2011 roku.


ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog