Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Zapraszamy na wystawę fotografii Magiczne zakątki Polski
data: 24.10.2011 / Carrefour Polska

Zapraszamy na wystawę fotografii Magiczne zakątki PolskiJuż niebawem, bo pod koniec października, w pięciu miastach w Polsce - Chorzowie, Głogowie, Rybniku, Lublinie oraz Łodzi będziemy mogli obejrzeć niezwykle inspirujące, odkrywające wiele tajemniczych miejsc, wystawy fotograficzne.

Prezentowane na wystawach zdjęcia to nagrodzone w konkursie „Magiczne zakątki Polski” prace, których autorami są mieszkańcy wspomnianych miast oraz ich okolic.
Wystawy „Magiczne zakątki Polski” wieńczą zakończony ostatniego września konkurs fotograficzny organizowany przez pięć galerii handlowych Carrefour w Polsce: Galeria AKS w Chorzowie, Galeria Głogów w Głogowie, Galeria Śląska w Rybniku, Galeria Lubelska w Lublinie, Galeria Łódź w Łodzi. W każdej z tych galerii od 28 października do 18 listopada będzie można obejrzeć zarówno te zwycięskie, jak i inne wytypowane przez jury prace konkursowe.
Zapraszamy wszystkich, którzy ciekawi są magicznych mniej lub bardziej znanych miejsc, widzianych oczami mieszkańców regionu. Wystawa będzie nie tylko interesującym wydarzeniem kulturalnym ale także poznawczym. Dzięki niej będzie można zbliżyć się do nowych niezwykłych miejsc, które warto odwiedzić.
----------------------------------------Serdecznie zapraszamy!-------------------------------------------


Carrefour Polska

Carrefour Polska
ul. Targowa 72
03-734 Warszawa
http://www.carrefour.pl

Marketing & PR Solution Sp. z o.o.
http://www.prsolution.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog