Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Zdobądź nagrody od Sferis!
data: 21.10.2011 / Sferis Sp. z o.o.

Zdobądź nagrody od Sferis!28 lipca bieżącego roku, ruszył konkurs organizowany przez czołowe serwisy internetowe SwiatObrazu.pl i podatki.biz. Zadaniem uczestników jest zgłoszenie zdjęć – ukazujących Polaków w czasie wolnym od pracy. Fundatorem nagród dla najlepszych jest firma SFERIS.

Badania pokazują, że ulubionym zajęciem Polaków w czasie wolnym od pracy jest relaks przed telewizorem oraz zakupy. Podobnie jak organizatorzy konkursu, byliśmy ciekawi co stało się ze słowiańską duszą. Uznaliśmy, że temat „Polak po pracy” będzie świetnym wyzwaniem dla wszystkich, którzy, tak jak my, chcą udowodnić, że potrafimy nadal spędzać czas w bardziej wysublimowany sposób. Nie zawiedliśmy się. Galeria konkursowa obfituje w ciekawe ujęcia tematu przedstawiające rodaków w nietypowych zajęciach. Wybór zwycięzcy nie będzie prosty - komentuje Edyta Wrzosowska, Marketing Manager Sferis
Aby wziąć udział w zabawie, należy zarejestrować się w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie po zalogowaniu dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika. Profesjonalne jury wyłoni laureatów konkursu, którzy otrzymają cenne nagrody.

Do autorów najlepszych zdjęć powędruje:
• Za miejsce I: komputer Lenovo IdeaPad G560 59-053995,
• Za miejsce II: 12 wyjątkowych filmów szkoleniowych w abonamencie,
• Za miejsce III: książkę „Alchemia portretu. Warsztaty Bolesława Lutosławskiego

***

Sferis jest dynamicznie rozwijającą się specjalistyczną siecią sprzedaży detalicznej oferującą urządzenia IT i RTV/AGD już w ponad 150 sklepach na terenie Polski. Istnieje na rynku od 1992 roku. Od 2007 należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy ACTION S.A. Wartość spółki budują przede wszystkim salony własne zlokalizowane w najbardziej prestiżowych centrach handlowych największych miast w Polsce, ale także salony partnerskie i stoiska typu "wyspa". Sferis w swoich salonach oferuje atrakcyjną gamę produktów i usług dostosowaną do najnowszych trendów w nowych technologiach. W myśl hasła sieci: „Zaufaj Ekspertom” wykwalifikowany personel Doradców, stale podnoszący swoje kompetencje dba o maksimum satysfakcji Klienta. Sferis w swojej strategii kładzie szczególny nacisk na rozwój rentownej sieci franczyzowej obejmującej swym zasięgiem obszar całej Polski oraz e-commerce. Spółka rozbudowuje o kolejne funkcjonalności swój sklep internetowy sferis.pl. Jest także operatorem sklepu internetowego www.sklep.komputerswiat.pl dla wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska, obsługując pełen proces sprzedaży wraz z logistyką i Biurem Obsługi Klienta. Coraz większą popularnością cieszy się uruchomiony Sferis Outlet (outelt.sferis.pl) z końcówkami serii sprzętu IT i RTV/AGD markowymi zegarkami i artykułami kosmetycznymi. Oferta outletu jest cały czas poszerzana o nowe działy. Ważnym atutem w rozwoju kolejnych projektów e-commerce jest fakt korzystania przez spółkę z jednego z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Polsce pozwalającego na bezproblemową obsługę tysięcy zamówień dziennie. Sieć Sklepów Sferis została dwukrotnie nagrodzona Złotym Laurem Klienta w 2010 oraz 2011 roku w kategorii „Sklepy Komputerowe”.

http://sklep.sferis.pl/


Sferis Sp. z o.o.

Sferis Sp. z o.o.
ul. Dolna 15
00-773 Warszawa
http://sklep.sferis.pl

Martis Consulting
http://www.mc.com.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog