Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Z KOMETĄ w egzotyczną podróż
data: 20.10.2011 / Apsys Polska Sp. z o.o.

Z KOMETĄ w egzotyczną podróżJuż od najbliższej soboty, 22 października na terenie Centrum Handlowego KOMETA otwarta zostanie wystawa fotografii z egzotycznej wycieczki w rejony południowej Azji, Agnieszki Kołodziejskiej (jednej z czołowych prezenterek radia Zet).

Dla wielu z nas, okres prawdziwej, niezaprzeczalnie pięknej polskiej jesieni jest czasem tęsknoty za latem, słonecznymi porankami i tętniącą życiem przyrodą. Dla wszystkich tych, którzy chcą choćby na chwilę powrócić do letnich dni i wakacyjnych wypraw, KOMETA przygotowała specjalną wystawę. Wraz z dziennikarką radiową i telewizyjną, Agnieszką Kołodziejską, przeniesiemy się we wspaniałe krajobrazy Kambodży, Tajlandi i Srilanki, poczujemy magię tamtych miejsc, poznamy ich mieszkańców. Będziemy mieli okazję nacieszyć oczy wyjątkową urodą egzotycznych zakątków, oraz poszerzymy nasze horyzonty .

Agnieszka Kołodziejska- - prezenterka Radia Zet, współprowadząca program Galileo Extra. Swoją karierę radiową rozpoczęła w 1999 r. w Radiu Classic. W roku 2004 przeszła do łódzkiego oddziału Radia Złote Przeboje, następnie w latach 2006-2008 współpracowała z Radiem Pogoda. Od 2008 r. prezenterka Radia Zet, aktualnie jeden z jego czołowych głosów. Prowadząca: „Siła muzyki”, „Przeboje są Twoje”, „Upalne dzień dobry bardzo”,, „Lato ZET”, „Zet na punkcie muzyki”, „ Liga hitów Radia Zet”, „Nie do zobaczenia”, „popołudnie z radiem Zet” oraz „Radio Zet- to lubię!”.

Mamy nadzieję, iż ten wakacyjny akcent rozgrzeje wszystkich, chcących wybrać się z KOMETĄ w egzotyczną podróż i uprzyjemni jesienne, wieczory i chłodne dni. Ta niezwykła podróż trwać będzie w dniach 22 października- 6 listopada w Centrum Handlowym Kometa- Toruń, ul. Grudziądzka 162. Serdecznie zapraszamy.
Właścicielami Centrum Handlowego KOMETA są:
1. Spółka celowa Galeria Kometa Sp. z o.o., część funduszu POERF zarządzanego przez Pradera Europe (www.pradera.com). W Polsce Pradera Europe reprezentowana jest przez spółkę Pradera Management Poland Sp. z o.o.
2. Spółka celowa CH Toruń Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o. (www.gecapitalrealestate.com)


Apsys Polska Sp. z o.o.

Apsys Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
http://www.apsysgroup.com

Smocza Jama P.H.U.
http://www.smoczajama.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog