Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Rewolucyjne rozwiązania Energizer
data: 20.10.2011 / Energizer

Rewolucyjne rozwiązania EnergizerSpecjaliści firmy Energizer stworzyli akumulatorki nowej generacji, które są wydajniejsze, mają większą liczbę cykli ładowania, a do tego dłużej utrzymują ładunek. Portfolio producenta powiększyło się także o ładowarkę Energizer Intelligent.

Energizer Extreme i Energizer Precision to akumulatorki zapewniające klientom najwyższy komfort użytkowania. Nowe akumulatorki Energizer zostały zaprojektowane tak, aby zaspokajać zróżnicowane potrzeby użytkowników. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Super Lattice Alloy posiadają:
• większą wydajność
• większą liczbę cykli ładowania
• wyższy współczynnik utrzymania ładunku

Innowacyjne akumulatorki Extreme i Precision są dostępne w dwóch typach: AAA i AA, o pojemnościach 800 mAh (typ AAA) oraz 2300 i 2400 mAh (typ AA).

„Firma Energizer tworzy innowacyjne produkty, opierając się na dokładnym poznaniu potrzeb konsumentów” - mówi Paweł Kotowski, Dyrektor Marketingu firmy Energizer. „Akumulatorki Energizer Extreme mają dłuższy cykl życia, większą pojemność oraz lepsze utrzymywanie ładunku niż poprzednie wersje. Natomiast Energizer Precision to produkt dla najbardziej wymagających konsumentów, który zapewnia dłuższy czas działania przy zachowaniu zdolności utrzymywania ładunku (akumulatorki pre-charged) oraz długiej żywotności.”

Nowe ładowarki

Nowa ładowarka Intelligent z akumulatorkami AA Extreme to najlepszy zestaw w portfolio firmy Energizer. To nie tylko wysoka jakość i elegancki wygląd, ale również zaawansowane funkcje. Ładowarka posiada panel LCD, który informuje o aktualnym statusie ładowania i czasie pozostałym do końca procesu. Ładowanie automatycznie przerywa się, gdy akumulatorki są pełne, dzięki temu minimalizuje się ich zużycie. Funkcja ochrony przed przebiegunowaniem nie pozwala na ładowanie akumulatorków, które zostały nieprawidłowo włożone, co mogłoby doprowadzić do wycieku z ogniwa i uszkodzenia ładowarki. Ładowarka Intelligent potrafi również rozpoznać i zasygnalizować użycie uszkodzonego akumulatorka lub baterii.

Energizer Intelligent wyposażona jest w cztery akumulatorki AA Extreme, posiada dwa podwójne kanały ładowania i obejmuje światowy zakres napięcia. Całkowite naładowanie akumulatorków typu AA lub AAA zajmuje od 6 do 8 godzin.

Więcej informacji na temat nowych produktów firmy Energizer można znaleźć na stronie: www.energizer.pl

Sugerowane ceny produktów:
Ładowarka Energizer Intelligent + 4*AA ENERGIZER EXTREME 109,00 PLN
Akumulatorki ENERGIZER AAA Extreme /2 szt. 29,99 PLN
Akumulatorki ENERGIZER AAA EXTREME /4 szt. 54,99 PLN
Akumulatorki ENERGIZER AA EXTREME /2 szt. 29,99 PLN
Akumulatorki ENERGIZER AA EXTREME /4 szt. 54,99 PLN
Akumulatorki ENERGIZER AA PRECISION /2 szt. 34,99 PLN
Akumulatorki ENERGIZER AA PRECISION /4 szt. 64,99 PLN

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl


Energizer

Energizer
02-342 Warszawa
Al. Jerozolimskie 162
http://www.energizer.pl

studio PRowokacja Agencja Public Relations
http://www.studioprowokacja.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog