Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wyjątkowy poradnik: Jak fotografować produkty na Allegro
data: 17.10.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Wyjątkowy poradnik: Jak fotografować produkty na AllegroSerwis internetowy SwiatObrazu.pl, we współpracy z firmą Nikon, ma przyjemność zaprosić na nowy cykl artykułów, którego tematem jest specyfika fotografii przedmiotu.

Pierwszy z pięciu odcinków cyklu poświęcony jest wykonywaniu domowych zdjęć przedstawiających produkty sprzedawane za pośrednictwem serwisów aukcyjnych, takich jak Allegro.

Rynek aukcji internetowych jest gigantyczny. Z niezależnych badań internetowych wynika, że towary sprzedawane i kupowane za pośrednictwem jednego serwisu, jakim jest Allegro, stanowią zdecydowaną większość handlu w całym polskim Internecie. Zapewne każdy z nas coś kiedyś kupił na tego typu aukcji, a wielu sprzedaje bądź też myśli o rozpoczęciu sprzedaży niepotrzebnych już rzeczy. Aby jednak znaleźć nabywcę skłonnego zapłacić godziwą cenę za nasze towary, konieczne jest ich odpowiednie zaprezentowanie. Tu zaś szczególnie ważną rolę odgrywają zdjęcia – dobrze wykonane potrafią wyróżnić naszą aukcję spośród setek podobnych, złe zaś zniechęcą nawet najbardziej zdeterminowanego nabywcę. W pierwszej części minicyklu "Specyfika fotografii przedmiotu" pokazujemy, jak za pomocą dość prostych środków, dostępnych właściwie dla każdego, możemy wykonać atrakcyjne fotografie przedstawiające sprzedawane przez nas produkty.

Pełna treść artykułu „Jestem przedmiotem, część I - produkty na Allegro” jest dostępna na stronie internetowej: http://www.swiatobrazu.pl/jestem-przedmiotem-czesc-i-produkty-na-allegro-24630.html


ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog