Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Zobacz zdjęcie miesiąca w Galerii SwiatObrazu.pl - wrzesień 2011
data: 13.10.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Zobacz zdjęcie miesiąca w Galerii SwiatObrazu.pl - wrzesień 2011Na prawdziwą wartość fotografii składają się nie tylko walory techniczne, ale także treść, emocje i historia, którą opowiada. Zapraszamy do oglądania zwycięskich prac w konkursie "Zdjęcie miesiąca w Galerii SwiatObrazu.pl - wrzesień 2011".

W erze fotografii cyfrowej wykonanie poprawnie technicznego zdjęcia nie stanowi już trudności. Wystarczy sięgnąć po instrukcję obsługi aparatu fotograficznego, trochę poczytać o ekspozycji, kompozycji i gotowe. Jednak o prawdziwej wartości fotografii nie stanowią wyłącznie jej walory techniczne, lecz przede wszystkim treść, emocje i historia, którą opowiada.

Zobacz najlepsze zdjęcia września Galerii SwiatObrazu.pl
(http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie-miesiaca-w-galerii-swiatobrazupl-wrzesien-2011-24644.html)

Przypominamy, że poza wyborem zdjęć miesiąca, codziennie na stronie głównej SwiatObrazu.pl w sekcji Zachęcamy oraz na Facebooku prezentujemy zdjęcia dnia, które są niezwykle doceniane przez naszych fanów.

Każdy może zgłosić fotografię do konkursu na zdjęcie miesiąca. Aby to zrobić, należy zalogować się (http://www.swiatobrazu.pl/login) lub zarejestrować i zalogować (http://www.swiatobrazu.pl/login) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcia.

Każde zgłoszone do Galerii zdjęcie jest poddawane ocenie Użytkowników Galerii i w ten sposób będzie ubiegało się o udział w konkursie.

Najwyżej ocenione zdjęcia zostaną nagrodzone wydrukami ufundowanymi przez empikfoto.pl:

• I miejsce – wydruk w formacie 60 x 80 cm
• II miejsce – wydruk w formacie 50 x 70 cm
• III miejsce – wydruk w formacie 40 x 50 cm


ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog