Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Dodatkowy termin rekrutacji w WSFoto
data: 06.10.2011 / Warszawska Szkoła Fotografii

Dodatkowy termin rekrutacji w WSFotoWarszawska Szkoła Fotografii zaprasza na ostatni w tym roku termin egzaminów wstępnych na 2 i 3 letnie zaoczne studium fotografii artystycznej i zawodowej, roczne wieczorowe i dzienne studium fotografii artystycznej i zawodowej.

Październik to ostatni dzwonek dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są studiowaniem fotografii w WSFoto. Każdy miłośnik tej dziedziny sztuki może rozpocząć edukację w trybie uzależnionym od jego umiejętności i potrzeb. Szkoła proponuje studia zaoczne (dwu i trzy letnie), dzienne i wieczorowe (roczne).

W założonej w 2003 r. przez uznanego w świecie fotografa dr hab. Mariana Schmidta szkole, kształci się obecnie łącznie ponad 300 uczniów na różnych kierunkach, a już ponad 1000 wzięło udział w tematycznych kursach i warsztatach.

Zainteresowani studiami w Warszawskiej Szkole Fotografii, na egzaminie wstępnym powinni zaprezentować od 10 do 30 zdjęć w dowolnym formacie i technice. Prezentacje prac poprzedzi rozmowa na tematy związane z fotografią oraz zainteresowaniami kandydata. Przystąpienie do egzaminu wymaga wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie szkoły.

Ostatnie w tym roku akademickim egzaminy odbędą się 8 października (sobota) w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14). Szczegółowe informacje na www.wsfoto.art.pl


Warszawska Szkoła Fotografii
00-449 Warszawa,
ul.Łazienkowska 14,
tel. 022 621-21-98
tel. 022 628-04-62

http://www.wsfoto.art.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog