Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


EasyPen M610X - bo rozmiar ma znaczenie
data: 06.10.2011 / Genius

EasyPen M610X - bo rozmiar ma znaczenieOfertę tabletów graficznych marki Genius zasilił EasyPen M610X. Jest to odświeżona wersja modelu EasyPen M610. Cechuje go rozdzielczość równa 4000 LPI i 1024 poziomy czułości na nacisk. Powinno to przełożyć się na komfortowe pisanie, rysowanie i szkicowanie.

Szeroki obszar roboczy o wymiarach 6 na 10 cali można dopasować do monitora PC, przełączając go do formatu 4:3. Bezprzewodowe pióro, w połączeniu z szybkością odczytu ruchu na poziomie 200 punktów na sekundę, ma zagwarantować pewną kontrolę nad projektem. Używanie go zamiennie z klawiaturą i myszką powinno również skutecznie zredukować napięcie mięśni, ramion, ścięgien oraz nerwów.

Pióro można przechowywać w specjalnym zacisku po prawej stronie urządzenia. Ponadto, tablet wyposażono w 4 klawisze szybkiego dostępu (Cofnij, Gumka, Przybliż, Oddal) i 16 programowalnych klawiszy skrótu. Jest on kompatybilny z systemami Windows (7/Vista/XP) i Mac OS X (od wersji 10.4). W zestawie, oprócz sterowników, znajduje się oprogramowanie, dwie dodatkowe końcówki pióra, bateria AAA oraz wielojęzyczna instrukcja obsługi.

Genius EasyPen M610X posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Produkt będzie dostępny jeszcze w czwartym kwartale br. Sugerowana cena detaliczna wynosi 299 PLN brutto.

O marce Genius

Genius to przede wszystkim wysokiej jakości akcesoria komputerowe i urządzenia cyfrowe. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji na stronie: www.genius-polska.com.pl

Genius

Genius
KYE Systems Corp.
No 492, Sec. 5, Chung Hsin Rd.,
San Chung, Taipei Hsien
241, Taiwan
Tel. (886)0 2995 6645
http://www.geniusnet.com

WĘC Public Relations
http://www.wec24.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog