Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


KYE Systems stawia na WĘC PR
data: 03.10.2011 / Genius

KYE Systems stawia na WĘC PRTajwański koncern KYE Systems Corp., właściciel marek Genius i AGAMA oraz jeden z największych producentów OEM na świecie, nawiązał współpracę z, powstałą w sierpniu br., agencją WĘC Public Relations.

Tajwański koncern KYE Systems Corp., właściciel marek Genius i AGAMA oraz jeden z największych producentów OEM na świecie, nawiązał współpracę z, powstałą w sierpniu br., agencją WĘC Public Relations.

Do zadań konsultantów agencji WĘC Public Relations należeć będzie m.in. prowadzenie relacji z mediami, pozycjonowanie obu marek oraz stałe doradztwo w zakresie komunikacji.

Klient sam zgłosił się do agencji. Wcześniej za opiekę medialną w.w. marek odpowiadała agencja Planet PR. WĘC Public Relations nie zdradza okresu na jaki podpisano kontrakt.

O marce Genius

Genius to przede wszystkim wysokiej jakości akcesoria komputerowe i urządzenia cyfrowe. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.genius-polska.com.pl

Genius

Genius
KYE Systems Corp.
No 492, Sec. 5, Chung Hsin Rd.,
San Chung, Taipei Hsien
241, Taiwan
Tel. (886)0 2995 6645
http://www.geniusnet.com

WĘC Public Relations
http://www.wec24.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog