Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Uwaga!Konkurs fotograficzny "Magiczne zakątki w Polsce"trwa!
data: 23.09.2011 / Carrefour Polska

Uwaga!Konkurs fotograficzny Któż z nas nie zna szczególnie urokliwych zakątków rodzinnej okolicy? Teraz jest szansa, aby podzielić się nimi, pokazać je na wystawie fotograficznej i zdobyć nagrodę!

,,Magiczne zakątki w Polsce” to trwający od 1 sierpnia wakacyjny konkurs, organizowany przez 5 galerii handlowych Carrefour w Polsce. Są to: Galeria AKS w Chorzowie, Galeria Głogów w Głogowie, Galeria Śląska w Rybniku, Galeria Lubelska w Lublinie, Galeria Łódź w Łodzi. Od 1 sierpnia do 30 września mieszkańcy Chorzowa, Głogowa, Rybnika, Lublina, Łodzi i bliższych lub dalszych okolic wymienionych miast mają szansę pochwalić się uwiecznionymi na fotografiach magicznymi miejscami ze swojego regionu. A co to znaczy „miejsca magiczne”? Są to miejsca, z którymi wiążą się nasze wspomnienia, które przypominają nam o kimś lub o czymś. Miejsca magiczne to zarówno tajemnicze zakątki, znane tylko nam, jak i publiczne place, promenady i podwórka. Najważniejsze, aby fotografia przedstawiała miejsce z naszej okolicy, które w pewien sposób kiedyś stało się dla nas ważne. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie magicznego miejsca i wysłać mailem pod adres konkurs@monsoon.net.pl z nazwą galerii ze swojego regionu. W każdym z pięciu miast organizujących konkurs wyłoniony zostanie laureat nagrody głównej, trzech zdobywców miejsca drugiego oraz dziesięciu szczęściarzy zasługujących na wyróżnienie. Nagrodą za I miejsce jest aparat Canon EOS 1100D z obiektywem 18-55 o wartości 2 000 PLN. II miejsce - drukarka Canon Pixma IP3600, III miejsce - albumy na zdjęcia. Po zakończeniu konkursu zdjęcia pokazane zostaną na specjalnie zorganizowanych wystawach usytuowanych w pasażach handlowych pięciu wspomnianych galerii objętych konkursem. Wystawy będzie można obejrzeć od 28 października do 18 listopada. W konkursie nie obowiązują ograniczenia wiekowe, zapraszamy więc wszystkich, którzy mają ochotę spojrzeć na znajomą okolicę w nieco inny sposób.
Uwaga! Trzeba się spieszyć, bo termin nadsyłania prac to 30 września 2011. Do dzieła!


Carrefour Polska

Carrefour Polska
ul. Targowa 72
03-734 Warszawa
http://www.carrefour.pl

Marketing & PR Solution Sp. z o.o.
http://www.prsolution.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog