Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Kto zrobił to zdjęcie - quiz fotograficzny
data: 14.09.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Kto zrobił to zdjęcie - quiz fotograficznyW serwisie SwiatObrazu.pl możesz znaleźć artykuły z tysiącami fotografii autorstwa mistrzów obiektywu. Czas spędzony na ich studiowaniu na pewno zaowocuje. Zobacz najlepsze fotografie świata i sprawdź swoją wiedzę - weź udział w quizie "Kto zrobił to zdjęcie".

"Uważam, że najważniejszym ćwiczeniem dla każdego fotografa jest studiowanie dzieł mistrzów, zarówno w tych dziedzinach, którymi jest zainteresowany, jak i innych. Przez bliskie poznanie wielkich dzieł sztuki można się wiele nauczyć. Można twierdzić, że ich chłodna, kliniczna analiza odbiera część przyjemności z obcowania z nimi - ale tu nie chodzi o przyjemność, a o to żeby stać się lepszym fotografem. Mówię tu o inwestowaniu w siebie - wkładaniu pewnego wysiłku w samodoskonalenie." George Barr, autor książki "Perfekcja w fotografii"

Quiz fotograficzny "Kto zrobił to zdjęcie" w przyjemny sposób pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę na temat fotografii. Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do gry. Podajesz swój nick, datę urodzenia i.. gotowe! Możesz rozpocząć zabawę. Przystąpienie do quizu pokaże, czy znasz autorów najważniejszych, najlepszych fotografii świata. Zagraj i odpowiedz na pytanie: Kto jest autorem prezentowanego zdjęcia?

Zasady są proste: spośród podanych przy każdej fotografii 12 odpowiedzi – nazwisk fotografów, tylko jedna jest właściwa. Jeśli wybierzesz poprawną odpowiedź, zobaczysz kolejne zdjęcie, o którego autora zostaniesz zapytany. Jeżeli popełnisz błąd, pozostaniesz przy tym samym pytaniu, aż do momentu wskazania właściwego autora prezentowanej fotografii. Za nieprawidłową odpowiedź doliczamy karną sekundę. Pamiętaj: liczy się także czas odpowiedzi. Im krótszy, tym większa szansa znalezienia się na szczycie rankingu Uczestników quizu.

Zobacz ranking (http://www.swiatobrazu.pl/quiz/ranking)

Kto zrobił to zdjęcie - quiz fotograficzny (http://www.swiatobrazu.pl/quiz/)

Powodzenia!

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog