Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Epson- 4 żywioły Martyny Wojciechowskiej-życie na 100%
data: 09.09.2011 / Epson

Epson- 4 żywioły Martyny Wojciechowskiej-życie na 100%Martyna Wojciechowska - w sobotę 10 września br. o godzinie 14:00 w warszawskich Złotych Tarasach symbolicznie otworzy swoją wystawę fotograficzną „4 żywioły Martyny Wojciechowskiej - życie na 100%” zorganizowaną przez National Geographic.

Składająca się z 30 zdjęć ekspozycja, podsumowuje 15 lat wypraw Martyny Wojciechowskiej – kobiety uzależnionej od adrenaliny. Zdjęcia wydrukowano na materiałach i profesjonalnych wielkoformatowych drukarkach fotograficznych Epson Stylus PRO. Wystawę będzie można oglądać także w galeriach handlowych w Poznaniu (24.09-6.10, Galeria Malta), w Gdańsku (8-20.10, Galeria Bałtycka), w Katowicach (22.10-2.11, Trzy Stawy) i w Krakowie 5-17.11, CH Krokus). Wstęp wolny. http://www.zyciena100procent.pl/artykul,wystawa-4-zywioly-martyny-wojciechowskiej-zycie-na-100-w-pieciu-miastach1.html

Wrzesień 2011 r. — Wystawa jest pierwszą z cyklu wystaw „4 żywioły - Martyny Wojciechowskiej życie na 100 %”. Ekspozycja zdjęć podsumowuje 15 lat wypraw Martyny Wojciechowskiej – kobiety uzależnionej od adrenaliny. Zdjęcia są fotograficznym zapisem wrażeń i emocji, jakie towarzyszyły dziennikarce podczas podróży i pokazują, czym jest dla niej życie pełnią życia – tytułowe życie na 100%. Na 30 zdjęciach będzie można obejrzeć, wybrane przez samą autorkę, obrazy ze wszystkich kontynentów i wielu zakątków świata, a także przeczytać związane z nimi opowieści i historie.

Wszystkie prezentowane fotogramy wydrukowane zostały na profesjonalnych papierach fotograficznych Epson Premium Semimatte Photo Paper, 260g/m² i przy użyciu wielokrotnie nagradzanych wielkoformatowych drukarek fotograficznych Epson Stylus Pro 9900 wykorzystujących technologię Epson MicroPiezo TFP™ (Thin Film Piezo), i atramenty Epson UltraChrome™ HDR (High Dynamic Range) - 11-kolorowy zestaw atramentów pigmnetowych pozwalający odwzorować 98% wszystkich kolorów w skali PANTONE®1)

Wszystkie ekspozycje organizowane są w ogólnodostępnych galeriach handlowych w:

• Warszawie w CH Złote Tarasy od 10 do 22 września
• Poznaniu w Galerii Malta od 24 września do 6 października
• Gdańsku w Galerii Bałtyckiej od 8 do 20 października
• Katowicach w Trzech Stawach od 22 października do 2 listopada
• Krakowie w CH Krokus od 5 do 17 listopada

Więcej informacji o Wystawie, a także terminy wernisaży wystawy w innych miastach dostępne będą na bieżąco na stronie: http://www.zyciena100procent.pl/ i http://www.national-geographic.pl/.

Organizatorem wystawy jest National Geographic, mecenasem - PZU SA, a Epson - partnerem.

Informacje o firmie Epson
Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.
Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo¬¬balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

Wizja środowiskowa 2050 - http://eco.epson.com

Epson Europe
Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

Epson w Polsce
Według badań niezależnych audytorów rynku Epson w Polsce ma 16,5% udział w rynku popularnych drukarek atramentowych, 17,5% w rynku urządzeń wielofunkcyjnych (MFP). W zakresie projektorów WXGA w 2010 roku sprzedaż Epsona w Polsce wzrosła 4. krotnie. Epson ma 15% udział w sprzedaży projektorów w Polsce.


Dodatkowych informacji udzielają:

Epson Europe BV
Oddział w Polsce

Dorota Wódka-Kot
tel. (22) 375 75 16
e-mail: dorota.kot@epson.eu
Internet: www.epson.pl

Obsługa Prasowa i PR:
INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa
komórka: 501 772 619 zbigniew.blewonski@indalo.plEpson

Epson
Bokserska 66
02-690 Warszawa
tel. 22 375 75 16
http://www.epson.pl

INDALO Public Relations
http://www.indalo.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog