Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Pierwszy dzień w szkole - wyjątkowa chwila w życiu dziecka
data: 30.08.2011 / Vertis.pl Internetowe Laboratorium Fotograficzne sp. j.

Pierwszy dzień w szkole - wyjątkowa chwila w życiu dzieckaPoczątek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Przygotowujemy wyprawki dla swoich najmłodszych pociech, a starsze dzieci z niecierpliwieniem oczekują spotkania z kolegami ze szkolnych ławek. Warto zatrzymać na dłużej te chwile

Tysiące maluchów 1 września po raz pierwszy przekroczy mury swojej szkoły. To jeden z najważniejszych dni w życiu każdego dziecka, jak również każdego rodzica. Wielka sala, mnóstwo dzieci ubranych w odświętne galowe stroje, gwar, radość w trakcie szkolnej uroczystości. Kto z nas nie chciałby zatrzymać takiej chwili na dłużej? Przypomnieć sobie jeszcze raz tą zatroskaną minę naszej pociechy połączoną z zaciekawieniem i radością? Zdjęcia zrobione w trakcie takiej uroczystości będą stanowić pamiątkę na wiele lat. Jednak mało kto dysponuje odpowiednim sprzętem lub umiejętnościami, by uchwycić te wszystkie zaciekawione spojrzenia i uśmiechy maluchów. Idealnym rozwiązaniem, stworzonym z myślą o takich sytuacjach jest platforma do sprzedaży zdjęć ZarabiajNaFotografii.pl.

„Fotograf, który zarejestruje się na niej, może udostępniać zdjęcia z różnych uroczystości. Rodzice pierwszoklasistów, w dogodnym dla siebie czasie mogą obejrzeć galerię (dostępną wyłącznie dla nich po zalogowaniu) i zamówić wybrane zdjęcia. Płatność za taką usługę można uiścić on-line, a zdjęcia otrzymać prosto do domu lub w formie pliku cyfrowego” - mówi Bogusław Makar, fotograf i współtwórca narzędzia Zarabiajnafotografii.pl.

Nowe rozwiązanie to szansa dla wszystkich rodziców na zakup profesjonalnie zrobionych zdjęć, które upamiętnią to wyjątkowe wydarzenie z udziałem ich pociech. To również możliwość na zdobycie bezcennej pamiątki, dzięki której po latach będą mogli przeżyć te cudowne chwile na nowo.

*************
Kontakt dla prasy:

Michał Hasik
Michal.hasik@corepr.pl
Tel: (+48) 22 402 96 10
kom. 507 134 938


Vertis.pl Internetowe Laboratorium Fotograficzne sp. j.
ul. Zygmunta Starego 38/2
44-100 Gliwice
http://www.vertis.pl

Core PR
http://www.corepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog