Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Trzy dni do zakończenia konkursu "Wodne skojarzenia"
data: 29.08.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Trzy dni do zakończenia konkursu Zostały trzy dni do zakończenia czwartej edycji prestiżowego konkursu "Wodne skojarzenia", prace można nadsyłać jeszcze tylko do 31 sierpnia. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Zostały trzy dni do zakończenia czwartej edycji prestiżowego konkursu "Wodne skojarzenia", prace można nadsyłać jeszcze tylko do 31 sierpnia. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne: zwycięzca otrzyma 2000 zł, za zajęcie II miejsca przewidziana jest nagroda 1500 zł, za zajęcie III miejsca - 1000 zł. Przewidziane są także nagrody rzeczowe oraz upominki od organizatora.

To już czwarta edycja organizowanego przez Aquanet SA prestiżowego Konkursu "Wodne skojarzenia". Celem organizatorów Konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki oraz inspiracja do twórczej refleksji i artystycznej wypowiedzi na temat tego, czym jest woda w naszym życiu.

Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne:

Trzy dni do zakończenia konkursu Wodne skojarzenia
- za zajęcie I miejsca - 2000 zł
- za zajęcie II miejsca - 1500 zł
- za zajęcie III miejsca - 1000 zł

Przewidziane są także nagrody rzeczowe oraz upominki od organizatora.

Regulamin, Galeria konkursowa oraz Galeria prac najwyżej ocenianych przez Czytelników dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/trzy-dni-do-zakonczenia-konkursu-wodne-skojarzenia--24289.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog