Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Konkurs fotograficzny Ustronianki z Jodem !
data: 24.08.2011 / Ustronianka Sp. z o.o.

Konkurs fotograficzny Ustronianki z Jodem !Wakacje powoli kończą się , ale można je przedłużyć !Jeżeli jedziesz dopiero teraz na wakacje, nie zapomnij zabrać ze sobą dwóch rzeczy. Ustronianki z Jodem oraz aparatu.

Pewnie jeszcze nie wiesz, że wystarczy zrobić zdjęcie z butelką Ustronianki z Jodem ,a pierwszy krok do wygrania masz za sobą.
Firma Ustronianka uruchomiła na stronie www.zdrowa-mama.pl konkurs pt. „Tam gdzie Ty tam i Ustronianka z Jodem”. Dla 20 autorów najlepszych zdjęć ,czekają nagrody główne. Ale miłośnicy Ustronianki z Jodem nie muszą się martwić , pula nagród to 100 upominków ! Jedno zdjęcie, na którym widoczna będzie butelka Ustronianki z Jodem wraz z krótkim opisem należy przesłać na adres ekspert@zdrowa-mama.pl.

Organizatorem konkursu jest producent wód mineralnych oraz napojów „Ustronianka” .
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.zdrowa-mama.pl, a wszelkie informacje z nim związane udzielane są pod adresem kontaktowym e-mail: ekspert@zdrowa-mama.pl.
Do zabawy zaproszeni zostali również Fani , skupieni na profilu http://www.facebook.com/pages/Zdrowa-Mama/153988037971267

Konkurs odbywać się będzie od 09.08.2011 do 31.08.2011.

Informacja prasowa
Image Line Comminications
www.imageline.plUstronianka Sp. z o.o.

Ustronianka Sp. z o.o.
ul. 3 Maja 48
43-450 Ustroń
http://www.ustronianka.com.pl

Image Line Communications
http://www.imageline.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog