Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Wakacyjny konkurs fotograficzny Tanie-Loty.com.pl
data: 24.08.2011 / Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl

Wakacyjny konkurs fotograficzny Tanie-Loty.com.pl22.08.2011 r. w serwisie Społeczność Podróżników Tanie-Loty.com.pl rozpoczął się konkurs fotograficzny „Wakacyjna fotka”. Organizatorem akcji i sponsorem głównej nagrody – voucheru o wartości 1 000 zł na zakup biletu lotniczego

- jest Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl.

Konkurs potrwa do 26.09.2011 r. i jest przeznaczony dla użytkowników serwisu Społeczność Podróżników.

Przebieg konkursu

Aby dołączyć do konkursu, należy zostać członkiem Społeczności Podróżników i dodać zdjęcie z wakacji własnego autorstwa do albumu konkursowego. Zdjęcia można zgłaszać do 19.09.2011 włącznie. Przez cały czas jego trwania użytkownicy mogą promować swoje zdjęcia w popularnych serwisach społecznościowych i oddawać swoje głosy na wybrane zdjęcia.

Ostatecznego wyboru 10 najlepszych prac, spośród 20 najwyżej ocenionych przez użytkowników, dokona jury złożone z członków redakcji Tanie-Loty.com.pl. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu.

Nagrody

Nagrodą główną w konkursie jest voucher o wartości 1 000 zł, uprawniający do rezerwacji biletu lotniczego (lub biletów) za pośrednictwem Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl. Nagrody dla pozostałych 9 laureatów to przewodniki po świecie ufundowane przez księgarnię internetową Kraina Książek, kursy językowe od wydawnictwa kursów online – 6ka.pl oraz vouchery na zakup biletów lotniczych na Tanie-Loty.com.pl o wartości 50 zł.

Konkurs jest promowany również na profilu Tanie Loty na Facebooku, w mailingu i na wszystkich serwisach należących do Artweb-Media, wydawcy Społeczności Podróżników Tanie-Loty.com.pl oraz na portalach tematycznych. Wyniki konkursu nastąpi 26.09.2011 na stronach konkursowych w Społeczności Podróżników Tanie-Loty.com.pl.

Dodatkowe informacje o konkursie
Więcej informacji o konkursie znajduje się pod adresem: http://www.tanie-loty.com.pl/konkurs-na-wakacyjna-fotke.html

Regulamin Konkursu: http://www.tanie-loty.com.pl/regulamin-konkursu-fotograficznego.html

Informacje o nagrodach w Konkursie: http://www.tanie-loty.com.pl/nagrody-w-konkursie-na-fotke-z-wakacji.html.

Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl

Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl
Artweb-Media
51-640 Wrocław
tel: 071 337 35 36
http://www.tanie-loty.com.pl

Artweb-Media
http://www.artweb-media.com
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog