Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Edyta Herbuś nowoczesna i retro.
data: 18.08.2011 / Go Culture. Agencja komunikacji kultury

Edyta Herbuś nowoczesna i retro.Edyta Herbuś swoja przygodę z mediami zaczęła dzięki talentowi tanecznemu. W tańcu towarzyskim osiągnęła wiele. Kiedy stała się rozpoznawalna zaczęła szukać czegoś więcej.

Dzięki odpowiednim znajomościom otworzyły się przed nią liczne drzwi do dalszej kariery. Dziś jest ulubieńczynią serwisów piszących o życiu gwiazd. A ona sama chętnie sprawia, by było o czym pisać.

Od tancerki do aktorki
Pierwsze propozycje po przygodzie z „Tańce z gwiazdami” pojawiły się w TVNie. W 2006 r. otrzymała swoją pierwszą, większą rolę w serialu "Na Wspólnej". Później zagrała w "Tylko miłość" i "Samo Życie", a także gościnnie pojawiła się w kilku innych serialach. Poza granicami kraju można było zobaczyć Edytę w rosyjskim serialu "Wolf Messing". Próbowała swoich sił dużym ekranie. Zadebiutowała w roli dziennikarki w komedii "Zamiana" Konrada Aksinowicza. Dubbingowała postać Królewny Śnieżki w filmie "7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza" oraz Franię w bajce "Wyspa dinozaura". W 2009 roku wspólnie z tancerzami znanymi z "Tańca z gwiazdami" wystąpiła w spektaklu "Lady Fosse" w Teatrze Capitol oraz dzięki bliskiej znajomości z Mariuszem Trelińskim, na deskach Opery Narodowej w "Traviacie". Aby doskonalić swoje umiejętności aktorskie na początku 2011 r. wyjechała do Stanów Zjednoczonych. W Los Angeles pobierała lekcje aktorstwa u Bernarda Hillera, u którego warsztat szkolili także Michelle Pfeiffer, George Clooney czy Cameron Diaz. Herbuś próbowała swoich sił także jako wokalistka w pierwszej edycji show "Jak oni śpiewają", w którym wywalczyła czwarte miejsce. Razem z Michałem Pirógiem prowadziła program "W rytmie MTV", a z Maćkiem Rockiem współprowadziła "Przebojowe dzieciaki" telewizji Polsat.

Wariacja na temat Grety Garbo
Ostatnio Edyta wzięła udział w projekcie „Fryzjerzy i gwiazdy”, w którym dzięki stylistom ze studia MilekDesign przeniosła się do początków XX wieku, wcielając się w role gwiazd Hollywoodu lat 20.tych. Takiej Edyty nie mieliśmy okazji oglądać. Jako Greta Garbo, Baty Davis czy Pola Negri wygląda zachwycająco, a każde zdjęcie wydaje się być mini etiudą na temat czasu, którego już nie ma. A Edyta odgrywa na nich swoje własne wersje tego, czym były największe aktorki początku ubiegłego stulecia.
Zdjęcia z realizacji projektu prezentowane będą wkrótce podczas wystawy „Gwiazdy a’la Antoine” w Łodzi oraz w Warszawie.
Jesteście ciekawi Edyty retro? Oto wybrane stylizacje projektu „Fryzjerzy i gwiazdy”.

Wszystkie prezentowane w materiale fotografie pochodzą z projektu „Fryzjerzy i gwiazdy”.
Fotograf: Karolina Poryzała
Pomysł, produkcja i stylizacja sesji: Go Culture. Komunikacja dla kultury
Fryzury: MilekDesign, Make Up: Malgo Kotlonek
Wybrane stylizacje pochodzą z butików: Zień, Vertigo, Anna KrólGo Culture. Agencja komunikacji kultury
ul. Rakowiecka 1/3 lok. 4
02-517 Warszawa
tel. 22 499 10 10
http://www.goculture.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog