Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Katarzyna Figura - nowy image na festiwalowe tourne aktorki?
data: 18.08.2011 / Go Culture. Agencja komunikacji kultury

Katarzyna Figura - nowy image na festiwalowe tourne aktorki?Ze srebrnym ekranem związana jest od początku swojej kariery. Katarzyna Figura od lat jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych aktorek współczesnego kina.

Konsekwentnie dba także o swój wizerunek uczestnicząc w najbardziej prestiżowych wydarzeniach kulturalnych. Obecnie wspiera różne projekty, uczestnicząc między innymi w filmowych festiwalach. W tym roku spotkać ja można było w takich miastach jak Świdnica, Zielona Góra czy Kazimierz Dolny.

Pracowite lato
Festiwalowy rajd po Polsce Figura rozpoczęła w maju tego roku od Festiwalu Reżyserii Filmowej w Świdnicy, gdzie kinomani mogli spotkać się z reżyserami i polskimi aktorami. Kasia Figura była twarzą tegorocznej edycji festiwalu, a także została nagrodzona statuetką Kryształowego Dzika - nagrodą za twórczą współpracę aktora z reżyserem.
Kolejnym przystankiem na festiwalowej mapie Polski był dla Kasi Figury odbywający się w Kazimierzy Dolnym nad Wisłą Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa brzegi”. Razem ze Zbigniewem Zamachowskim była gościem otwarcia imprezy. Aktorka gościła także na Międzynarodowym Festiwalu Kina Autorskiego - Quest Europe w Zielonej Górze, który poświęcony jest promocji ambitnego kina twórców z Europy.

Najsłynniejsze głowy świata
Latem tego roku Katarzyna Figura znalazła czas, żeby wziąć udział w projekcie „Fryzjerzy i gwiazdy”, który stanowił część festiwalu Sieradz Open Hair. Wieloletnia przyjaźń z kreatorką Jagą Hupało sprawiła, że niedługo trzeba było ja przekonywać do udziału w niecodziennej sesji zdjęciowej i wcielenie się w role kobiet ikon, noszących na głowie najsłynniejsze fryzury XX wieku – pierwszy w historii kapelusz z włosów czy fryzurę chłopczycy. Zaskakujące i dowcipne fotografie Kasi Figury prezentowane będą wkrótce podczas wystawy „Gwiazdy a’la Antoine” w Łodzi oraz w Warszawie. Ich przedsmak już dziś.

Wszystkie prezentowane w materiale fotografie pochodzą z projektu „Fryzjerzy i gwiazdy”.
Fotograf: Karolina Poryzała
Pomysł, produkcja i stylizacja sesji: Go Culture. Komunikacja dla kultury
Fryzury: Jaga Hupało, Make Up: Katarzyna Zaremba
Wybrane stylizacje pochodzą z butików: Zień, MarldororGo Culture. Agencja komunikacji kultury
ul. Rakowiecka 1/3 lok. 4
02-517 Warszawa
tel. 22 499 10 10
http://www.goculture.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog