Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Natasza Urbańska - tańcząca z czasem. Seksowna i romantyczna.
data: 18.08.2011 / Go Culture. Agencja komunikacji kultury

Natasza Urbańska - tańcząca z czasem. Seksowna i romantyczna.Potrafi śpiewać, tańczyć, gra w filmach, robi karierę w kraju i próbuje swoich sił za oceanem, jest zapraszana do wielu projektów artystycznych, także tych promujących miasta.

Chcą z nią pracować wszystkie stacje telewizyjne. O kim mowa? Natasza Urbańska obsypywana jest propozycjami, w których może wybierać, a dobra passa nie opuszcza jej od wielu miesięcy.

Najbardziej zapracowana gwiazda polskiego show biznesu
Gdyby przeprowadzić plebiscyt na najbardziej zapracowaną gwiazdę polskiego show biznesu Natasza Urbańska zajęłaby wysokie miejsce. Ta wszechstronnie utalentowana aktorka w ostatnich miesiącach pracowała nad kilkoma projektami, jak na przykład „Bitwa na głosy” w TVP2, gdzie dowodziła jedną z grup wokalnych, zagrała w reklamie lodów, dała swój głos głównej bohaterce filmu animowanego „Gnomeo i Julia”. Sama również próbuje swoich sił w Los Angeles w ramach projektu "Poland... Why Not?!", który ma promować polskie gwiazdy za granicą. W sierpniu mogliśmy zapoznać się z jej pierwszym singlem „All the wrong places”. Ale to nie wszystko.

Copyrights: Natasza Urbańska dla „Fryzjerzy i gwiazdy”, Fot. Karolina Poryzała, Fryzura: Jaga Hupało, Make-up: Alan Dąbrowski, Koncepcja i produkcja: Go Culture. Komunikacja dla kultury

Tańcząca Pola Negri i w skórze Coco Channel
Niedawno media obiegła wiadomość, że Natasza w jesiennej ramówce TVNu poprowadzi „Taniec z gwiazdami”. Jednak jej rola w programie nie będzie się ograniczała tylko do zapowiadania kolejnych występów. Warunkiem współpracy ma być pokazanie fragmentów nowego musicalu 3D pod tytułem „Pola Negri’, nad którym aktorka obecnie pracuje. Także we wrześniu odbędzie się premiera filmu Jerzego Hoffmana „bitwa warszawska”, gdzie Urbańska zagra Olę - aktorkę warszawskiego teatru rewiowego i narzeczoną Jana, lewicującego poety i kawalerzysty.

Copyrights: Natasza Urbańska dla „Fryzjerzy i gwiazdy”, Fot. Karolina Poryzała, Fryzura: Jaga Hupało, Make-up: Alan Dąbrowski, Koncepcja i produkcja: Go Culture. Komunikacja dla kultury

Drapieżna i romantyczna
Znana jest z tego, że równie łatwo wciela się w rolę grzecznych dziewczynek jak i drapieżnych famme fatale. Latem tego roku Natasza znalazła czas, żeby wziąć udział w projekcie „Fryzjerzy i gwiazdy”, który stanowił część festiwalu Sieradz Open Hair. Dzięki udziałowi w niecodziennej sesji zdjęciowej i spotkaniu z odważnymi pomysłami Jagi Hupało powstały fotografie Nataszy, jakiej nie znamy. Jeszcze zanim zobaczymy ją na scenie w musicalu Pola Negri mamy przedsmak wcielenia w skórę jednej z największych gwiazd Hollywoodu lat 20.tych. Niezwykle zmysłowe fotografie Nataszy Urbańskiej w skórze raz drapieżnej Poli Negri, raz zmysłowej Coco Channel prezentowane będą wkrótce podczas wystawy „Gwiazdy a’la Antoine” w Łodzi oraz w Warszawie.

Copyrights: Natasza Urbańska dla „Fryzjerzy i gwiazdy”, Fot. Karolina Poryzała, Fryzura: Jaga Hupało, Make-up: Alan Dąbrowski, Koncepcja i produkcja: Go Culture. Komunikacja dla kultury

Wszystkie prezentowane w materiale fotografie pochodzą z projektu „Fryzjerzy i gwiazdy”. Niniejszym przekazujemy prawo do publikacji fotografii w celu zilustrowania przekazanego materiału. Publikacja fotografii wymaga opatrzeniem odpowiednim, umieszczonym pod zdjęciami copyright.
Okres eksploatacji: sierpień 2011-sierpień 2012
Fotograf: Karolina Poryzała
Pomysł, produkcja i stylizacja sesji: Go Culture. Komunikacja dla kultury
Fryzury: Jaga Hupało, Make Up: Alan Dabrowski
Wybrane stylizacje pochodzą z butików: Zień, Vertigo, Anna KrólGo Culture. Agencja komunikacji kultury
ul. Rakowiecka 1/3 lok. 4
02-517 Warszawa
tel. 22 499 10 10
http://www.goculture.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog