Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


E-book Poznaj swoją lustrzankę - praktyczny przewodnik
data: 17.08.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

E-book Poznaj swoją lustrzankę - praktyczny przewodnikSerwis SwiatObrazu.pl przygotował praktyczny przewodnik w formie e-booka "Poznaj swoją lustrzankę". Przewodnik w formacie pdf gromadzi wiedzę teoretyczną i praktyczną, której opanowanie pozwoli każdemu fotografowi zbliżyć się do ideału prezentowania zdjęć.

Lustrzanka cyfrowa jest specyficznym narzędziem i wymaga od nas dobrego jej opanowania. Z poradnikiem "Poznaj swoją lustrzankę" będzie to znacznie prostsze, niż może się wydawać.

Sprzęt nie czyni fotografa - ta prawda pozostaje niezmienna. Jednak nawet potencjalnie znakomity fotograf nie poradzi sobie z tematem, nie znając podstawowych zasad działania aparatu, którego używa. Równocześnie lepsza znajomość używanego sprzętu zawsze pomaga w uzyskaniu dokładnie takich zdjęć, na jakich nam zależy. Nowoczesna lustrzanka cyfrowa – nawet prosty, niedrogi model kierowany do amatorów – kryje w sobie wiele tajemnic czekających na odkrycie, a instrukcja obsługi aparatu nie zawsze to ułatwia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób nabywających swoją, być może pierwszą w życiu, lustrzankę cyfrową, serwis SwiatObrazu.pl wydał cyfrowy podręcznik mający na celu pomóc użytkownikom lustrzanek poznać swoje narzędzie pracy od podszewki. Przez tajniki szalenie popularnych obecnie aparatów DSLR przeprowadzi znakomity praktyk w dziedzinie filmu i fotografii, felietonista, trener, autor wielu poradników Jarosław Zachwieja, który w pasjonujący, interesujący i żywy sposób przedstawi możliwości i wyzwania związane z używaniem tego typu sprzętu fotograficznego.

Spis treści, szczegółowe informacje oraz formularz zamówienia e-booka znajdują się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/poznaj-swoja-lustrzanke-praktyczny-przewodnik-24181.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog