Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Trwa konkurs dla fotografów
data: 17.08.2011 / Vertis.pl Internetowe Laboratorium Fotograficzne sp. j.

Trwa konkurs dla fotografówMinął czwarty miesiąc konkursu, w którym zawodowi fotografowie sprzedają swoje zdjęcia za pośrednictwem platformy ZarabiajNaFotografii.pl. Organizatorem przedsięwzięcia jest internetowe laboratorium fotograficzne Vertis.pl.

Platforma jest doskonałym rozwiązaniem dla fotografów, którzy mają problem z niewykorzystanymi zdjęciami, zrobionymi w trakcie imprez, wydarzeń sportowych, koncertów czy uroczystości rodzinnych. Dzięki witrynie ZarabiajNaFotografii.pl mogą dotrzeć ze swoimi zdjęciami do szerszego grona odbiorców i dodatkowo zarobić na usługach fotograficznych.

Stronę ZarabiajNaFotografii.pl odwiedza miesięcznie około 5000 unikalnych użytkowników. Natomiast zarejestrowanych osób, które zajmują się fotografią jest ponad 2000. Jedną z nich jest Paulina Drozda, która w lipcu została Liderką Miesiąca w konkursie organizowanym przez właściciela serwisu – internetowe laboratorium fotograficzne Vertis.pl. O uruchomieniu innowacyjnej platformy sprzedażowej dowiedziała się z portalu Photopixo.pl.

„W Olsztynie mam małe atelier, w którym fotografuje lub spędzam setki godzin nad edycją zdjęć. Pozostaje naprawdę niewiele czasu na sprawy biurowe, i tu z pomocą przyszło ZarabiajNaFotografii.pl. Widzę, że ta witryna daje możliwości rozwoju i w dalszej pracy będę korzystać z tej możliwości kontaktu z klientami, ponieważ jest jasna, prosta i oszczędza mnóstwo czasu. Radzę fotografom, by robili zdjęcia wszędzie tam gdzie ludzie spędzają ciekawie czas, gdzie są emocje, gdzie powstają wspomnienia. Wszędzie tam warto mieć profesjonalnie zrobione zdjęcie.” - mówi Paulina Drozda, Liderka Miesiąca w konkursie ZarabiajNaFotografii.pl

W ciągu trzech miesięcy Pani Paulina sprzedała za pośrednictwem witryny około 100 zdjęć z zajęć na basenie dla dzieci i niemowląt.

Twórcy platformy pracują obecnie nad zupełnie nowym widokiem albumów sprzedażowych - czyli tym, co z punktu widzenia fotografa jest najistotniejsze. To właśnie za ich pomocą fotograf zarabia, sprzedając klientom zdjęcia.Vertis.pl Internetowe Laboratorium Fotograficzne sp. j.
ul. Zygmunta Starego 38/2
44-100 Gliwice
http://www.vertis.pl

Core PR
http://www.corepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog