Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop Lightroom
data: 17.08.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop LightroomRedakcja SwiatObrazu.pl przygotowała film szkoleniowy "Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop Lightroom". Celem filmu jest przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej, aby drukowanie zdjęć było przyjemnością, a odbitki zyskały nowy blask.

Drukowanie zdjęć to proces złożony, w którym na ostateczny efekt wpływ ma wiele czynników. Są to: wybór odpowiedniego urządzenia drukującego i materiałów eksploatacyjnych, skonfigurowanie komputera przed przystąpieniem do druku oraz oczywiście przygotowanie zdjęć. Poprawne przeprowadzenie wszystkich tych czynności gwarantuje uzyskanie odbitek o wiernej kolorystyce i wysokiej trwałości, natomiast zignorowanie związanych z nimi reguł doprowadzić może do osiągnięcia rezultatów niezgodnych z oczekiwaniami. Jednak, choć wszystko to wydawać się może wiedzą trudną do zdobycia, w rzeczywistości jest proste do opanowania.

Film szkoleniowy "Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop Lightroom" ma za zadanie przedstawić w przystępny sposób reguły towarzyszące wykonywaniu odbitek zdjęć cyfrowych w zaciszu domowym z wykorzystaniem atramentowych drukarek fotograficznych oraz oprogramowania z rodziny Adobe Photoshop, a konkretnie aplikacji Photoshop CS5 oraz Lightroom 3, czyli obecnie najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych programów wykorzystywanych przez fotografów na całym świecie.

Dzięki konkretnym, specjalnie dobranym zdjęciom przykładowym opatrzonym fachowym komentarzem, oglądający otrzymuje dostęp zarówno do wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej.

Szkolenie podzielone jest na rozdziały mające na celu przybliżenie wszystkich etapów druku cyfrowego. Jeżeli uważacie Państwo, że któryś z tych tematów jest Wam dobrze znany, możecie go ominąć i przystąpić do oglądania innych wybranych części poradnika. Zachęcamy jednak do zapoznania się ze wszystkimi rozdziałami, jest bowiem bardzo prawdopodobne, że w każdym z nich znajdziecie informacje dla Was nowe, a przy tym bardzo interesujące.

Szczegółowe informacje, program szkolenia, sylwetka prowadzącego oraz formularz zamówienia filmu znajdują się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/drukowanie-zdjec-w-adobe-photoshop-i-photoshop-lightroom-film-szkoleniowy-24183.html)

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog