Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Epson Stylus Photo R3000 – najlepszą europejską drukarką według EISA
data: 16.08.2011 / Epson

Epson Stylus Photo R3000 – najlepszą europejską drukarką według EISAEuropean Imaging and Sound Association (EISA)przyznała drukarce Epson Stylus Photo R3000 zaszczytny tytuł ‘EuropeanPrinter 2011-2012’ w dorocznym rankingu najlepszych urządzeń audiowideo i prezentacyjnych.

Oceniających zachwyciła jakość wydruków i prostota obsługi, przeznaczonej dla profesjonalistów i wymagających fotoamatorów, fotograficznej drukarki formatu A3+.

Sierpień 2011 – Epson, globalny lider w zakresie urządzeń prezentacyjnych, potwierdził swoją pozycję zdobywając tytuł ‘EuropeanPrinter 2011-2012’ w tegorocznym rankingu najbardziej spektakularnych urządzeń na europejskim rynku organizowanym corocznie przez EuropeanImaging and Sound Association (EISA).

Jury EISA, oceniające urządzenia, było pod wrażeniem najwyższej jakości wydruków, prostoty obsługi, a jednocześnie niskich kosztów druku. Swój werdykt jury skomentowało: „Epson R3000 to idealna drukarka zarówno dla profesjonalnych fotografów jak i dla wymagających amatorów.”

„Konstruując drukarkę R3000 uwzględniliśmy wiele sugestii użytkowników naszych poprzednich urządzeń, m.in. takich jak większe pojemniki z atramentem czy usprawniony, przedni podajnik do nietypowych arkuszy papieru. Nagroda EISA jest dla nas potwierdzeniem naszych umiejętności i doświadczeń w tworzeniu najwyższej jakości profesjonalnych urządzeń” – skomentował werdykt jury MarcBoehmer, product manager w Epson Europe.

„Nagroda EISA jest doskonałym potwierdzeniem trafności uznania i wyróżnień, jakie R3000 uzyskała już na polskim rynku m.in. w Digital Camera (Najlepsza w teście), Digital Foto Video (Redakcja poleca) oraz Foto Kurier (Super ) ” – mówi Tomasz Kuciński, Pro Graphics Account Manager w polskim oddziale Epsona.

Epson Stylus Photo R3000 to fotograficzna drukarka formatu A3+ umożliwiająca uzyskanie najwyższej, profesjonalnej jakości wydruków fotograficznych na różnych mediach. 9 dużych pojemników z pigmentowym atramentami Epson UltraChrome K3 VividMgenta i usprawniony, przedni podajnik do nietypowych nośników znacznie podnoszą komfort pracy i pozwalają na optymalizację kosztów wydruków. Dodatkowym ułatwieniem jest 2,5 calowy panel LCD, na którym sprawdzać można poziom atramentów oraz odczytać wskazówki dotyczące precyzyjnego pozycjonowania ręcznie podawanego nośnika.

Informacje o firmie Epson
Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w globalną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

Wizja środowiskowa 2050 - http://eco.epson.com

Epson Europe
Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

Epson w Polsce
Według badań niezależnych audytorów rynku Epson w Polsce ma 16,5% udział w rynku popularnych drukarek atramentowych, 17,5% w rynku urządzeń wielofunkcyjnych (MFP). W zakresie projektorów WXGA w 2010 roku sprzedaż Epsona w Polsce wzrosła 4. krotnie. Epson ma 15% udział w sprzedaży projektorów w Polsce.

Dodatkowych informacji udzielają:

Epson Europe BV
Oddział w Polsce

Dorota Wódka-Kot
tel. (22) 375 75 16
e-mail: dorota.kot@epson.eu
Internet: www.epson.pl

Obsługa Prasowa i PR:
INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa
komórka: 501 772 619 zbigniew.blewonski@indalo.plEpson

Epson
Bokserska 66
02-690 Warszawa
tel. 22 375 75 16
http://www.epson.pl

INDALO Public Relations
http://www.indalo.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog