Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Mama z aparatem - fotograficzne szkolenie internetowe
data: 16.08.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Mama z aparatem - fotograficzne szkolenie internetoweSerwis SwiatObrazu.pl zaprasza na wyjątkowe szkolenia internetowe "Mama z aparatem". Obejmują one trzy różne tematyki fotografowania: Fotografia niemowlęcia, Portrety dzieci oraz Kronika rodzinna, czyli codzienny reportaż.

Praktyczne umiejętności zdobyte podczas udziału w internetowym szkoleniu "Mama z aparatem" pozwolą uchwycić autentyczne emocje i zatrzymać na zawsze najpiękniejsze chwile z dziećmi i rodziną. W czasie szkolenia będzie można poznać techniki i sposoby postępowania niezbędne do tworzenia zachwycających fotografii dzieci. Natomiast po odbytym szkoleniu redakcja SwiatObrazu.pl zaprasza do udziału w sesji pytań i odpowiedzi, podczas specjalnego czatu, na którym razem z trenerem omawiane będą nadesłane prace.

Każda uczestniczka szkolenia "Mama z aparatem" otrzyma konto w galerii SwiatObrazu.pl, gdzie w dedykowanym obszarze poświęconym fotografii dzieci będzie mogła za jednym razem przenieść ze swojego komputera do galerii wiele zdjęć. Będzie mogła również dzielić się nie tylko zdjęciami, ale doświadczeniami, historiami i pomysłami z trenerami oraz pozostałymi uczestnikami. Wystarczy udział w jednym z trzech szkoleń cyklu, aby skorzystać z obszaru galerii przeznaczonego dla mam.

Aby wziąć udział w szkoleniu, potrzebny jest jedynie komputer, dostęp do internetu oraz słuchawki lub głośniki.

Formularze zgłoszeniowe na szkolenia:
Mama z aparatem: Fotografia niemowlęcia - szkolenie internetowe
Mama z aparatem: Portrety dzieci - szkolenie internetowe
Mama z aparatem: Kronika rodzinna, czyli codzienny fotoreportaż - szkolenie internetowe

a także szczegółowy program każdego ze szkoleń oraz wszelkie informacje znajdują się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/szukaj?typ=0&q=mama+z+aparatem&data_start=&data_stop=&mc=30&sc=&autor=&on_page=10#wyniki).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog