Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Koszulka Ice-Mastry za zdjęcie!
data: 09.08.2011 / Ice-Mastry sp. j.

Koszulka Ice-Mastry za zdjęcie!Rozpoczął się kolejny konkurs Ice-Mastry na Facebook’u. Wystarczy przesłać zdjęcie z lodami Ice-Mastry i można wygrać oryginalną, firmową koszulkę. Zabawa potrwa do połowy września.

Tym razem Ice-Mastry zaprasza do udziału w fotograficznym konkursie. Dostępny jest on na profilu firmy na Facebook.pl. Dzięki aplikacji „Konkurs – lodowe przyjemności” fani mogą w łatwy sposób wgrać swoje zdjęcia i głosować na pozostałe propozycje. Co dwa tygodnie wygrywają 4 fotografie z największą ilością głosów. Zwycięzcy otrzymują oryginalne firmowe koszulki Ice-Mastry. Konkurs potrwa do 7 września.

Jednocześnie na portalu firmy na Facebook’u nadal trwa konkurs „Plażowicze”, w którym można wygrać zestawy plażowe: ręczniki i torby termoizolacyjne w kolorach firmowych Ice-Mastry. Zabawa zakończy się w połowie września.

Firma Ice-Mastry jest polskim producentem lodów opartych o tradycyjną recepturę i składniki. Początkowo była małą cukiernią w ich rodzinnym mieście – Czańcu. Obecnie w górskiej miejscowości znajduje się fabryka firmy. W tym roku został uruchomiony portal Ice-Mastry na Facebook’u, którego liczba fanów stale wzrasta.

Za działania reklamowe, portal na Facebook’u oraz konkursy odpowiedzialna jest Zwykłagencja.pl

http://www.facebook.com/pages/Ice-Mastry/219116961438470?sk=app_249235821771672


Ice-Mastry sp. j.

Ice-Mastry sp. j.
ul. Dworska 13
43-354 Czaniec
tel./fax 33 810 97 93
tel./fax 33 810 98 09
http://www.ice-mastry.pl

zwyklagencja.pl
http://www.zwyklagencja.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog